Znaleziono 0 artykułów
21.07.2022

Rihanna w pantaboots adidas x Balenciaga

21.07.2022
Fot. Getty Images

Rihanna nie raz udowodniła, że nawet najprostszy look potrafi wynieść do rangi wydarzenia – tak jak w lipcu w Paryżu, gdzie do casualowej stylizacji z pantaboots z kolekcji adidas x Balenciaga i wiatrówką dodała odrobinę glamouru.

Ostatnie stylizacje gwiazdy to powrót do luźnego, casualowego stylu i oversize’owych fasonów. Na początku lipca na londyński Wireless Festival, gdzie towarzyszyła partnerowi, wybrała czarną puchową kurtkę Prady wykończoną piórami. Niedługo później, także w Londynie, zestawiła dżinsy z oversize’ową bluzką z rozszerzanymi rękawami. Gwiazda stylizację, w której wybrała się na wystawę Mexican Geniuses” Fridy Kahlo i Diego Rivery, uzupełniła najbardziej pożądanymi sneakersami lata 2022 – modelem Samba z kolekcji, która powstała we współpracy marki adidas z Grace Wales Bonner.


Ostatnio Rihannę sfotografowano w Paryżu, gdzie 17 lipca A$AP Rocky zgrał koncert na festiwalu Lollapalooza Paris. RiRi zdecydowała się na sportową wiatrówkę – granatową, z elementami zieleni – oraz pantaboots z kolekcji adidas x Balenciaga. Stylizację uzupełniła kilkoma grubymi sznurami pereł, które zarzuciła na kurtkę.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij