Znaleziono 0 artykułów
06.05.2022

Rihanna w teledysku A$AP Rocky’ego potwierdza status ikony mody

06.05.2022
Fot. Getty Images

5 maja A$AP Rocky wypuścił utwór „D.M.B.”. To wydarzenie nie tylko dla fanów rapera, którzy na jego nowy solowy numer musieli czekać od 2018 roku, ale i mody. W teledysku wystąpiła Rihanna, która jak na ikonę mody przystało, zaprezentowała kilka stylowych kreacji w klimacie Y2K, a także suknię ślubną.

Historia związku A$AP Rocky’ego i Rihanny sięga 2012 roku. Mieli się ku sobie, od kiedy się poznali, ale by dać sobie szansę, czekali ponad dekadę. Po raz pierwszy zaprezentowali się publicznie jako para na gali MET we wrześniu 2021 roku. Wyglądali fantastycznie, a każdą kolejną stylizacją udowadniają, że są jedną z najbardziej stylowych par show-biznesu. W końcu łączy ich nie tylko muzyka, ale i miłość do mody.

Kiedy latem 2021 roku A$AP Rocky zaangażował Rihannę, by wystąpiła w jego teledysku, wiadomo było, że zobaczymy piosenkarkę w awangardowych stylizacjach. Artystka nie zawiodła oczekiwań. W klipie „D.M.B.” nie można oderwać wzroku od elektryzujących looków Riri w klimacie Y2K. Gwiazda zachwyca w różowym futrze i neonowozielonych szpilkach na platformie, dzierganym biustonoszu, płaszczu w tygrysi print czy dżinsowej spódniczce i żakietach w stylu Chanel. Nie zabrakło także eleganckiej kreacji z lejącego się materiału. W jednej ze scen wideoklipu gwiazda ma na sobie krwistoczerwoną sukienkę, a jej twarz zakrywa welon w tym samym kolorze. „Wyjdziesz za mnie?” – widać napis na zębach Rocky’ego. „Tak” – odpowiada Rihanna. O ślubie pary, która spodziewa się dziecka, jednak nic nie wiadomo.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij