Znaleziono 0 artykułów
22.01.2022

Stylowa para: Rihanna i A$AP Rocky

22.01.2022
Fot. Getty Images

Choć parą są dopiero od półtora roku, już wcześniej czuć było między nimi chemię. Połączyły ich muzyczna wrażliwość i zamiłowanie do odważnej mody, najlepiej z wysokiej półki. Kochają awangardę, streetwear i luksus. W duecie mają jeszcze większą moc rażenia.

Rihanna i A$AP Rocky znają się od dawna – nagrali wspólnie utwór „Cockiness (Love It)” z ósmej płyty wokalistki „ANTI”, potem on zaprosił ją do zagrania głównej roli w teledysku „Fashion Killa”. Po latach przyjaźni połączyła ich miłość. Po raz pierwszy sfotografowano ich razem podczas pobytu na Barbadosie.

Od tej pory RiRi i A$AP słusznie uchodzą za jedną z najlepiej ubranych par w show-biznesie. Każde z nich ma własny styl, ale to razem są nie do pobicia. Zawsze dopasowani, w awangardowych zestawieniach, w których luksusowy streetwear miesza się z akcentami vintage, wyznaczają trendy i pokazują, że najpiękniejsza w modzie jest odwaga.

Uwielbiają projekty Ricka Owensa i Comme des Garcons, a także ubrania i dodatki z kolekcji Balenciagi. Rocky jest wielkim fanem Virgila Abloha – zarówno kolekcji dla Off-White, jak i Louis Vuitton. RiRi kocha wysmakowane projekty dziewczyn z Attico i buty Aminy Muaddi, którą zaprosiła do współpracy nad kolekcją obuwia dla swojej nieistniejącej już marki Fenty.

Oto nasz wybór najbardziej inspirujących stylizacji pary.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij