Znaleziono 0 artykułów
22.01.2022

Stylowa para: Rihanna i A$AP Rocky

22.01.2022
Fot. Getty Images

Choć parą są dopiero od półtora roku, już wcześniej czuć było między nimi chemię. Połączyły ich muzyczna wrażliwość i zamiłowanie do odważnej mody, najlepiej z wysokiej półki. Kochają awangardę, streetwear i luksus. W duecie mają jeszcze większą moc rażenia.

Rihanna i A$AP Rocky znają się od dawna – nagrali wspólnie utwór „Cockiness (Love It)” z ósmej płyty wokalistki „ANTI”, potem on zaprosił ją do zagrania głównej roli w teledysku „Fashion Killa”. Po latach przyjaźni połączyła ich miłość. Po raz pierwszy sfotografowano ich razem podczas pobytu na Barbadosie.

Od tej pory RiRi i A$AP słusznie uchodzą za jedną z najlepiej ubranych par w show-biznesie. Każde z nich ma własny styl, ale to razem są nie do pobicia. Zawsze dopasowani, w awangardowych zestawieniach, w których luksusowy streetwear miesza się z akcentami vintage, wyznaczają trendy i pokazują, że najpiękniejsza w modzie jest odwaga.

Uwielbiają projekty Ricka Owensa i Comme des Garcons, a także ubrania i dodatki z kolekcji Balenciagi. Rocky jest wielkim fanem Virgila Abloha – zarówno kolekcji dla Off-White, jak i Louis Vuitton. RiRi kocha wysmakowane projekty dziewczyn z Attico i buty Aminy Muaddi, którą zaprosiła do współpracy nad kolekcją obuwia dla swojej nieistniejącej już marki Fenty.

Oto nasz wybór najbardziej inspirujących stylizacji pary.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Stylowa para: Rihanna i A$AP Rocky
Proszę czekać..
Zamknij