Znaleziono 0 artykułów
06.12.2022

Wszystko, co wiemy o filmie „Mickey 17”

06.12.2022
(Fot. materiały prasowe)

Nowy film Bong Joon-ho, reżysera obsypanego nagrodami, „Parasite” trafi do kin 29 marca 2024 roku. W rolach głównych zobaczymy, m.in. Roberta Pattinsona, Stevene'a Yeuna, Toni Collette, Marka Ruffalo i Naomi Ackie. 

Fabuła

Choć o „Mickey 17” wciąż wiadomo niewiele, jednak jak donosi „Hollywood Reporter” film będzie śledził losy zespołu, którego misją jest kolonizacja odległej planety. Inspiracją dla produkcji jest nowa książka Edwarda Ashtona o tym samym tytule. W powieści osią historii są losy klona, którego zaprojektowano do najniebezpieczniejszych prac. Po każdej śmierci, awatar regeneruje się, ale zachowuje większość wspomnieć z poprzedniego wcielenia. Z czasem zaczyna rozumieć swoją sytuację i zaczyna obmyślać plan ucieczki. Okazja nadarza się podczas kolonizacji lodowej planety Niflheim.

Podobnie, jak wcześniejsze filmy Bong Joon-ho, „Mickey 17” ma łączyć science fiction z elementami kina krytycznego. 

 

Robert Pattinson (Fot. Getty Images)

Obsada

Pierwsze doniesienia o tym, że Robert Pattinson wystąpi w nowym filmie reżysera „Parasite”, pojawiły się już na początku roku. Jednak dopiero teraz ostatecznie potwierdzono udział aktora w produkcji. Na ekranie towarzyszyć mu będą, m.in. Stevene Yeun, Toni Collette, Mark Ruffalo i Naomi Ackie. 

Zwiastun

 

Do sieci trafił pierwszy teaser produkcji, na którym możemy zobaczyć Pattinsona na statku kosmicznym, najpewniej w drogę na Niflheim. 

Data premiery

Na premierę jednego z najbardziej wyczekiwanych tytyłów przyjdzie nam trochę zaczekać. „Mickey 17” trafi do kin 29 marca 2024 roku. 

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Wszystko, co wiemy o filmie „Mickey 17”
Proszę czekać..
Zamknij