Znaleziono 0 artykułów
16.02.2024
Artykuł partnerski

Rodzinna Wielkanoc w Grano Hotel Solmarina

16.02.2024
Fot. Materiały prasowe

Co zrobić, żeby tegoroczna Wielkanoc należała do naprawdę wyjątkowych? Najlepiej spędzić ją z rodziną nad morzem, odpocząć po zimie, cieszyć się towarzystwem bliskich oraz wiosenną atmosferą bez konieczności wielogodzinnych przygotowań do świąt. Taką możliwość daje nadbałtycki Grano Hotel Solmarina.

Rodzinna atmosfera, otoczenie natury, kojący szum morza. Bogactwo smaków, rozrywka, relaks. Wszystko to czeka na gości Grano Hotel Solmarina. Miejsce malowniczo położone na Wyspie Sobieszewskiej z widokiem na Zatokę Gdańską proponuje wyjątkową ofertę wielkanocną i niezwykłe świąteczne doświadczenia – od najlepszych potraw w Solmarina Restaurant po relaksujące chwile w luksusowym Grano SPA & Wellness.

Atrakcje dla całej rodziny w Grano Hotel Solmarina

Coraz więcej z nas decyduje się świętować Wielkanoc poza domem, ale w rodzinnym gronie. Celem jest uniknięcie spędzania długich godzin na przygotowaniach, a za to poświęcenie całego wolnego czasu na radość z odpoczynku i towarzystwa bliskich.

Fot. Materiały prasowe

Idealny świąteczny wyjazd to taki, podczas którego świetnie bawią się wszyscy członkowie rodziny, niezależnie od wieku. Decydując się na pobyt w Grano Hotel Solmarina, możemy być pewni, że tak właśnie będzie. Na gości czekają tu między innymi tradycyjne śniadanie wielkanocne oraz obiadokolacja. W pozostałe dni będzie można się cieszyć znakomitymi potrawami podawanymi w formie bufetu. Kunszt szefa kuchni i starannie wyselekcjonowane składniki sprawią, że dania zaspokoją najbardziej wyrafinowane podniebienia.

W harmonogramie atrakcji dla dzieci znalazło się między innymi rodzinne malowanie pisanek, dekorowanie mazurka wielkanocnego i szukanie wielkanocnego zajączka. W świąteczny poniedziałek na basenie dostępne będą specjalne atrakcje nawiązujące do tradycji śmigusa-dyngusa. Czas spędzony na takiej wspólnej zabawie zapisze się w rodzinnych wspomnieniach na zawsze.

Fot. Materiały prasowe

Nadmorska wiosna, relaks na początek sezonu

Wiosną – po długich zimowych miesiącach – potrzebujemy odnowy, odpoczynku, regeneracji. Szczególnie wtedy warto zadbać o ciało i podarować zarówno sobie, jak i najbliższym relaksujące chwile. Trudno o lepsze miejsce na taki wyjazd niż malowniczo położona Wyspa Sobieszewska. Od wiosny do wczesnej jesieni jej teren skąpany jest w zieleni. Miłośnicy ciszy i spokoju polubią tutejsze leśne ścieżki i dobiegający do nich szum morza. Wyspa ma status obszaru chronionego krajobrazu i wyspy ekologicznej, co gwarantuje bliski kontakt z naturą. Znajdziemy tu lasy mieszane i bory sosnowe, zarośla wierzbowe, łąki, nadmorskie plaże, wydmy, stawy i jeziora oraz wyjątkowe gatunki ptaków.

Fot. Materiały prasowe

Dla miłośników relaksu Grano Hotel Solmarina przygotował specjalne pakiety wielkanocne w SPA. Świąteczny wyjazd to w końcu doskonała okazja, by zadbać o swoje ciało i skorzystać z masaży, zabiegów na twarz oraz kąpieli w basenie z widokiem na malowniczą marinę. Do dyspozycji gości są również jacuzzi i sauna – idealne, by się odprężyć i odzyskać energię.

Grano Hotel Solmarina ma świetną wiadomość również dla rodzin z czworonogami – w wielkanocnej ofercie pobyt zwierzaków jest darmowy. Czy czegoś jeszcze brakuje, by ten świąteczny wyjazd był idealny?

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij