Znaleziono 0 artykułów
20.07.2020

Ryan Gosling i Chris Evans w najdroższej produkcji Netfliksa

20.07.2020
Ryan Gossling / (Fot. Jennifer Lourie/Getty Images)

Twórcy „Avengers: Koniec gry” nakręcą najdroższy film w historii Netfliksa. W rolach głównych wystąpią Ryan Gosling i Chris Evans.

Joe i Anthony Russo, reżyserowie „Avengers: Koniec gry” i „Kapitana Ameryki” zapowiedzieli pracę nad thrillerem akcji. „The Gray Man” to historia oparta na powieści Marka Greaneya z 2009 roku. Opowiada historię pojedynku płatnego zabójcy Courta Gentry'ego (Ryan Gosling) ze ścigającym go Lloydem Hansenem (Chris Evans). Początkowo w główną rolę miał wcielić się Brad Pitt.

Kto stoi za filmem?

Joe Russo napisał scenariusz razem z Christopherem Markusem i Stephenem McFeelym (znani z „Avengers: Wojna bez granic” i „Avengers: Koniec gry”). Bracia Russo wyprodukują film z Mikiem Larocca, Joe Rothem i Jeffem Kirschenbaumem. Plan zdjęciowy ruszy w styczniu 2021 roku.

Najdroższy film Netfliksa

Budżet filmu wyniesie 200 mln dolarów. To jeden z najdroższych filmów w historii kina, który ma szansę powtórzyć sukces ostatniej produkcji Russo. Joe odpowiada za scenariusz najczęściej wyświetlanego oryginalnego filmu Netfliksa, „Tyler Rake: Ocalenie”. Obecnie trwają prace nad kolejną częścią filmu z Chrisem Hemsworthem. Twórcy „The Gray Man” zapowiedzieli także sagę filmów o Courcie Gentrym. Fani Ryana Goslinga mogą spodziewać się więc kolejnych części w najbliższych latach.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij