Znaleziono 0 artykułów
09.11.2022

Salma Hayek i Anne Hathaway gwiazdami nowego filmy Netfliksa „Seesaw Monster”

09.11.2022
Anne Hathaway ( Fot. Getty Images)

Salma Hayek i Anne Hathaway zagrają w filmie „Seesaw Monster” opartej na powieści Kōtarō Isaki o tym samym tytule. Jak zapowiada Netflix, aktorki wcielą się w rywalki, które z powodu niespodziewanych okoliczności muszą zacząć ze sobą współpracować.

„Seesaw Monster” to nie pierwsza powieść Kōtarō Isaki, która doczeka się hollywoodzkiej ekranizacji. Japoński pisarz, nagrodzony Shincho Mystery Club Prize oraz wyróżniony nominacjami do Naoki Prize i Japan Booksellers’ Award, w 2010 roku wydał książkę „Maria Beetle”, która 12 lat później doczekała się filmowej adaptacji „Bullet Train”, z Bradem Pittem w roli głównej.

Akcję kolejnej powieści Kōtarō Isaki do świata filmu postanowił przenieść Netflix. Fabuła „Seesaw Monster” oparta ma być na książce pisarza o tym samym tytule z 2019 roku. Scenariusz napisze Olivia Milch („Ocean’s 8”), a w rolach głównych zobaczymy Anne Hathaway i Salmę Hayek, które zajmą się również produkcją.

Salma Hayek (Fot. Getty Images)

Reżyser i szczegóły produkcji pozostają jeszcze nieznane. Wiadomo jednak, że film ma być komedią pełną akcji, a Hathaway i Hayek zagrają rywalki zmuszone ze sobą współpracować. Z fabuły książki wiemy zaś, że rzecz rozgrywa się w przyszłości, gdzie pewna kobieta zaczyna kwestionować przeszłość swojej teściowej. Kiedy odkrywa jej sekret, wszystko się komplikuje. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij