Znaleziono 0 artykułów
07.11.2022

Salma Hayek w cekinowej sukni Gucci

07.11.2022
Salma Hayek na 11. edycji gali LACMA w Los Angeles (Fot. Getty Images)
Salma Hayek na 11. edycji gali LACMA w Los Angeles (Fot. Getty Images)

Podczas 11. edycji gali LACMA w Los Angeles gwiazdy na fioletowym dywanie zachwycały strojami. Zadbał o to dom mody Gucci, partner wieczoru. Salma Hayek robiła wrażenie w cekinowej sukni.

Obok stylizacji Salmy Hayek trudno przejść obojętnie –nieważne, czy są to zmysłowe kostiumy kąpielowe czy suknie w stylu glamour.

Podczas gali LACMA w Los Angeles, 5 listopada, aktorka pozowała do zdjęć w błyszczącej sukni Gucci. Góra kreacji eksponowała dekolt, a dół, oddzielony paskiem z kryształkami, swobodnie opadał ku ziemi. Stylizacja ozdobiona została mieniącymi się cekinami w pastelowych odcieniach zieleni i koralu. Look uzupełniły eleganckie rękawiczki, sięgające za łokieć, metaliczna kopertówka i atłasowe buty na platformach.

Salma Hayek na 11. edycji gali LACMA w Los Angeles (Fot. Getty Images)

Za projekt kreacji odpowiedzialny był dyrektor kreatywny Gucci Alessandro Michele. „Dziękuję ci Alessandro za piękną suknię i rękawiczki. Ten mały kawałek sztuki był idealny na LACMA Art + Film Gala” – napisała Hayek na Instagramie.

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka zachwyca w projektach włoskiego domu mody. Ubiegłorocznej jesieni często występowała publicznie w kreacjach Michelego. Promowała wtedy film „Dom Gucci”, w którym zagrała przyjaciółkę Patrizi Reggiani Pinę Auriemmę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij