Znaleziono 0 artykułów
23.11.2021

Sandra Bullock pokazuje, jak nosić najmodniejszy kolor sezonu

23.11.2021
(Fot. Getty Images)

Sandra Bullock, w 2010 roku zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Wielki Mike. The Blind Side”, stawia na eleganckie, ale wygodne ubrania. Jednym z jej ulubionych elementów garderoby są spodnie i marynarki. Właśnie taki komplet założyła na występ w show „Jimmy Kimmel Live!”.

22 listopada 2021 aktorka pojawiła się w Los Angeles w purpurowym, welwetowym kostiumie. Stylizacje uzupełniła złotą, minimalistyczną biżuterią i sandałkami na obcasie w miedzianym kolorze. Piwne oczy podkreśliła makijażem smokey eyes, a włosy ułożyła w delikatne fale. 

(Fot. Getty Images)

Sandra Bullock rozmawiała z Jimmym Kimmelem o filmie „Niewybaczalne”. Gra w nim byłą więźniarkę Ruth Slater, która wraca do rodzinnej miejscowości i próbuje odnaleźć się tam na nowo. Społeczność nie chce jednak wybaczyć jej zbrodni sprzed 20 lat. Fabuła filmu „Niewybaczalne” została oparta na miniserialu „Demony przeszłości” z 2009 roku. Obok Sandry Bullock na ekranie pojawią się m.in. Vincent D’Onofrio („Siedmiu wspaniałych”) i Viola Davis („Służące”). 

Dramat w reżyserii Nory Fingscheidt trafi do kin 24 listopada 2021, a 10 grudnia na platformę Netflix. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij