Znaleziono 0 artykułów
04.11.2022

Do dwóch razy sztuka: Sarah Jessica Parker w sukni ślubnej Vivienne Westwood

04.11.2022
Sarah Jessica Parker na planie „I tak po prostu…” (Fot. Getty Images)

W czwartek 3 listopada na oficjalnym profilu serialu „I tak po prostu…” na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie z planu nowego sezonu, przez które zagorzałym fanom serii szybciej zabiło serce. Sarah Jessica Parker, wcielająca się w Carrie Bradshaw, ma bowiem na sobie suknię ślubną, w której w 2008 roku jej bohaterka z „Seksu w wielkim mieście” próbowała już powiedzieć „tak”. 

Na zdjęciach z planu drugiego sezonu serialu „I tak po prostu…” Sarah Jessica Parker pojawia się w sukni ślubnej od Vivienne Westwood. Stylizację dopełnia masywna, zielonkawa peleryna, dopasowane szpilki, ozdobna woalka na twarzy i długie rękawiczki. Czyżby serialowa Carrie Bradshaw ponownie szykowała się do ślubu?

Sarah Jessica Parker na planie „I tak po prostu…” (Fot. Getty Images)

W 2008 roku w filmie „Seks w wielkim mieście” Carrie, przygotowując się do ceremonii zaślubin z Mr. Bigiem przymierzyła mnóstwo sukni, zanim znalazła tę wymarzoną. Uroczystość niestety okazała się porażką, a zjawiskowa suknia wylądowała w szafie. Jak widać przyszła pora, aby ją wyciągnąć. Co ciekawe, w najnowszym sezonie „I tak po prostu” ma pojawić się John Corbett, znany z roli Aidana – byłego narzeczonego Carrie, któremu ta złamała serce. Czy tym razem felietonistka spróbuje szczęścia w małżeństwie z byłym partnerem? Odpowiedź na to pytanie poznamy wraz z premierą drugiego sezonu serii.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Do dwóch razy sztuka: Sarah Jessica Parker w sukni ślubnej Vivienne Westwood
Proszę czekać..
Zamknij