Znaleziono 0 artykułów
22.09.2022

Wszystko, co wiemy o drugim sezonie „I tak po prostu…”

22.09.2022
„I tak po prostu…” (Fot. Materiały prasowe HBO)

Perypetie przyjaciółek z Nowego Jorku – Carrie Bradshaw, Mirandy Hobbes i Charlotte York – doczekały się kontynuacji. Oto wszystko, co wiemy o drugim sezonie „I tak po prostu…”.

Fabuła pierwszego sezonu „I tak po prostu…”

Siedemnaście lat po emisji finałowego odcinka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście” przyjaciółki z Manhattanu powróciły na mały ekran. Pierwszy odcinek „I tak po prostu…” w reżyserii Michaela Patricka Kinga i Darrena Stara miał premierę 9 grudnia 2021 roku na HBO. Samantha Jones wyjechała do Londynu, Carrie opłakuje Mr. Biga, Charlotte wspiera swoje niebinarne dziecko, a Miranda rozwodzi się ze Steve’em, aby związać się z Che Diaz (Sara Ramirez).

„I tak po prostu…” (Fot. Materiały prasowe HBO)

„I tak po prostu…” w świetle skandalu

Serial zebrał mieszane opinie, a emisja odcinków odbyła się w świetle skandalu. Chris Noth, czyli serialowy Mr. Big, został oskarżony o molestowanie seksualne przez kilka kobiet. Mówiło się, że sytuacja może zaważyć na decyzji o powstaniu kolejnego sezonu „I tak po prostu…”, ale 22 marca Michael Patrick King potwierdził, że Carrie, Miranda i Charlotte powrócą na mały ekran.

Obsada drugiego sezonu „I tak po prostu…”

Na ekranie z pewnością zobaczymy Sarę Jessicę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis. Kim Cattrall nie pojawi się w serii, ale jej bohaterka, serialowa Samantha, zostanie wspomniana. Obok aktorek zobaczymy również: Nicole Ari Parker (jako Lisę Todd Wexley), Saritę Choudhury (w roli Seemy Patel), Mario Cantone (Anthony Marentino), Karen Pittman (Dr Nya Wallace), Sarę Ramirez (Che Diaz), Evana Handlera (Harry Goldenblatt), Cathy Ang (Lily), Alexę Swinton (Rock), Davida Eigenberga (Steve Brady) i Nialla Cunninghama (Brady Hobbes). W drugim sezonie „I tak po prostu…” zobaczymy także postać Aidana Shawa (John Corbett). Aidan po raz ostatni pojawił się w filmie „Seks w wielmi mieście 2”, w którym przyjaciółki spędzały wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Fabuła drugiego sezonu „I tak po prostu…”

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących fabuły drugiego sezonu „I tak po prostu…”. Czy związek Mirandy z Che przetrwa, a Carrie powróci do randkowania? Mamy nadzieję, że dowiemy się tego jak najszybciej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Data premiery

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale pojawiają się plotki, że serial pojawi się na ekranie latem 2023 roku.

Zdjęcia z planu

Najnowsze zdjęcia bohaterek na planie serialu znajdziecie na Vogue.pl: Stylizacje Carrie, Charlotte i Mirandy na zdjęciach z planu drugiego sezonu „I tak po prostu…”

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij