Znaleziono 0 artykułów
19.08.2021

Scarlett Johansson po raz drugi została mamą

19.08.2021
Scarlett Johansson i Colin Jost (Fot. Getty Images)

Zaledwie dwa dni temu mąż Scarlett Johansson, Colin Jost, potwierdził, że para spodziewa się dziecka. Dziś zza oceanu nadciągają informacje, że aktorka urodziła. 

Scarlett Johansson i Colin Jost poznali się trzy lata temu za kulisami programu „Saturday Night Live”, którego Jost jest scenarzystą. W październiku ubiegłego roku media obiegła wiadomość o ich potajemnym ślubie. Teraz dowiadujemy się, że para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka (aktorka ma już siedmioletnią córkę Rose ze związku z Romainem Dauriackiem). 

Plotki o ciąży gwiazdy „Zaklinacza koni” zaczęły krążyć w czerwcu, gdy Johansson zrezygnowała z udziału w wydarzeniach promujących jej najnowszy film „Czarna Wdowa”. Do pogłosek nigdy się nie odniosła, a jej partner, komik Colin Jost dopiero w miniony weekend, podczas występu w Ridgefield Playhouse w Connecticut, wprost ze sceny ogłosił: „Spodziewamy się dziecka, to ekscytujące”.

Wczoraj późnym wieczorem magazyn „People” ujawnił, że para została rodzicami. Informację w krótkim czasie podchwycił świeżo upieczony tata, pisząc na Instagramie: „OK, OK. Mamy dziecko. Jego imię to Cosmo. Bardzo go kochamy”, przy czym poprosił o uszanowanie prywatności. 

Pola Dąbrowska
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Scarlett Johansson po raz drugi została mamą
Proszę czekać..
Zamknij