Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023

Sharon Stone w bikini: Naturalność i dystans do siebie

25.05.2023
Fot. Getty Images

Sharon Stone opublikowała na Instagramie swoje zrobione telefonem zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym w zwierzęcy print. Selfie w stylu naturalnym szybko zyskało ponad 200 tysięcy polubień.

Trudno uwierzyć, że gwiazda „Nagiego instynktu” skończyła 65 lat. Opublikowane przez nią na Instagramie zdjęcie jest dowodem, że za znaki rozpoznawcze aktorki można dziś uznać: niezwykłą sylwetkę, poczucie humoru, duży dystans do siebie. Sharon Stone pozuje w swoim salonie, ubrana tylko w bikini Dolce & Gabbana – zielony kostium w zwierzęcy print, i w klasycznych okularach przeciwsłonecznych Clubmaster marki Ray Ban. Naturalna fryzura, brak makijażu, wystudiowanego wyrazu twarzy, filtrów – za to dużo charyzmy Sharon Stone.

Aktorka pozuje na tle ściany, na której wisi oprawiona, dużych rozmiarów fotografia Marilyn Monroe, autorstwa Douglasa Kirklanda. To nie pierwszy raz, gdy Stone publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcie w stroju kąpielowym. Nie raz z dumą eksponowała swoją figurę i w duchu ruchu ciałopozytywności podkreślała, jak ważne jest dla niej, by nie myśleć zawsze o byciu zawsze perfekcyjną.

Naturalność stała się znakiem rozpoznawczym aktorki, która przekonuje, że jej uroda jest zasługą zdrowego stylu życia. Do rezygnacji między innymi z ciężkich treningów, przygotowujących ją do maratonów, została zmuszona po udarze mózgu, który przeszła w 2001 roku. W autobiografii „Pięknie jest żyć dwa razy" opowiedziała o wykluczeniu, jakiego wtedy doznała ze strony branży filmowej, trudnym powrocie do zdrowia i pracy oraz o doświadczeniu starzenia się w hollywoodzkim środowisku, w którym ofiarami ageizmu są przede wszystkim kobiety.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij