Znaleziono 0 artykułów
10.07.2023

Sharon Stone pozuje w kostiumie kąpielowym i siwych włosach

10.07.2023
Sharon Stone (Fot. Getty Images)

Sharon Stone znów zachwyca pewnością siebie. Odkąd gwiazda założyła konto na Instagramie, regularnie publikuje zdjęcia, na których celebruje naturalny wygląd. W miniony weekend ponownie pokazała się w kostiumie kąpielowym. 

Niedawno Sharon Stone podzieliła się selfie, na którym prezentuje doskonałą figurę w zielonym bikini w panterkę. Tym razem, oprócz zjawiskowej sylwetki, uwagę zwraca fryzura gwiazdy. Siwe włosy, które gwiazda „Nagiego instynktu” zaczesała do tyłu, kontrastują z odważną czerwienią jednoczęściowego kostiumu kąpielowego z głębokim dekoltem, Stroju nie powstydziłaby się Pamela Anderson w „Słonecznym patrolu”. Wakacyjny look aktorka wykończyła złotą biżuterią.

Gwiazdy po pięćdziesiątce stawiają na naturalność

Sharon Stone zasila tym samym grono gwiazd po pięćdziesiątce, które z dumą prezentują się w naturalnym wydaniu. Razem z Cindy Crawford, Demi Moore czy Halle Berry na swoich kontach na Instagramie regularnie udowadniają, że w bikini można czuć się świetnie, niezależnie od wieku. I że swoje ciało, mimo że się zmienia, należy kochać.  

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij