Znaleziono 0 artykułów
05.02.2023

Sharon Stone w garniturze z tiulowym trenem

05.02.2023
Sharon Stone w farniturze projektu ACT N°1 / Fot. Kayla Oaddams, Getty Images

Niewiele osób dałoby radę unieść garnitur w kolorze intensywnej fuksji, nie mówiąc o trenie z tiulu. Sharon Stone robi to z wrodzonym wdziękiem i naturalną klasą. Każde kolejne wyjście aktorki wywołuje zachwyt. Nie inaczej było tym razem.

Sharon Stone pojawiła się na imprezie poprzedzającej Grammy w garniturze w intensywnym odcieniu fuksji z doszytymi do marynarki warstwami tiulu, które zagwarantowały aktorce efekt „wow”. Wyjątkowy garnitur to projekt marki ACT N°1, który wybrała razem ze swoim stylistą Parisem Libbym.

ACT N°1 to włoska marka założona przez Galiba Gassanoffa i Luca Lina, a ich ekstrawaganckie projekty niejednokrotnie wybierają takie gwiazdy jak Beyoncé, Rita Ora czy Lizzo. Specjalizują się w efektownych, rzeźbiarskich konstrukcjach z tiulu, dekonstrukcji i łączeniu klasyki z awangardą.

Sharon Stone, której maksymalistyczny styl podziwiamy od lat, już nie raz postawiła na efektowne tiule. Na premierze filmu „Plan na miłość” pojawiła się w spektakularnej sukni od Monsoori w kolorze pudrowego różu, do której dobrała czarne, operowe rękawiczki. Zachwycające stylizacje gwiazdy to także zasługa jej wieloletniego stylisty Parisa Libby’ego, z którym Sharon Stone doskonale się dogaduje, serwując nam przy tym zachwyty przy okazji każdego publicznego wystąpienia.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij