Znaleziono 0 artykułów
01.12.2022

Sienna Miller w śniegowcach Chanel

01.12.2022
Sienna Miller (Fot. Getty Images)

Sienna Miller udowadnia, że wygoda może iść w parze ze stylem. Ikona stylu Y2K chętnie wraca do botków Chloé, które nosiła już w 2009 roku, jest fanką birkenstocków bostonów, a jeszcze jesienią wkładała futrzane sandały Rag & Bone. Aktorka widywana była także w uggach, teraz jednak zamieniła je na śniegowce Chanel.

Sienna Miller nie rozstaje się z ulubionymi parami butów. Nie raz widzieliśmy ją w modelach sprzed lat, udowadniającą, że jej ówczesne wybory są nadal aktualne. Nie znaczy to jednak, że aktorka zamyka się na nowości. Zwłaszcza tak szykowne, jak śniegowce Chanel.

Sienna Miller w Nowym Jorku (Fot. Dylan Travis/ABACA)

Sienna Miller, wybierając się 29 listopada na zakupy w nowojorskim SoHo, założyła jasny oversize’owy płaszcz, czarne wąskie spodnie i ciemną wełnianą czapkę. Dobrała do nich pojemną torbę, którą często nosi na co dzień. Uwagę w jej stylizacji przykuwały jednak przede wszystkim stylowe śniegowce Chanel, wykonane z kontrastujących z jasnym kożuszkiem skórzanych czarnych elementów. Model, które doskonale sprawdzi się nie tylko na codzienne wyjścia, lecz także na zimowy wypad w góry, będzie sporą konkurencją dla watowanych uggów, które ostatnio również wracają do trendów.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij