Znaleziono 0 artykułów
16.02.2021

Simone Ashley gwiazdą drugiego sezonu „Bridgertonów”

16.02.2021
Simone Ashley w serialu „Sex Education” (Fot. Materiały prasowe Netflix)

Aktorka znana z „Sex Education” i „Broadchurch” zagra główną rolę w drugim sezonie hitowej produkcji Netfliksa. Simone Ashley wcieli się w Kate Sharmę, nową miłość Anthony’ego Bridgertona. 

Podobne artykułyWszystko, co wiemy o drugim sezonie „Bridgertonów” Aleksandra Lewandowska „Bridgertonowie” podbili serca użytkowników Netfliksa, a wieść o tym, że produkcja doczeka się drugiego sezonu (a może i kolejnych!) sprawiła, że fani serialu czekali na pierwsze informacje na temat dalszych losów zamożnej rodziny z Londynu czasów regencji. Czy Daphne i Simon będą żyli długo i szczęśliwie? Czy Penelopa wyzna Colinowi miłość? Czy Anthony w końcu odnajdzie miłość? Choć drugi sezon pojawi się na platformie dopiero za rok, producenci postanowili zdradzić, kto wcieli się w postać kobiety, która skradnie serce najstarszego z braci Bridgertonów (Jonathan Bailey). 

Jak się okazało, nową główną bohaterką serialu nie będzie typowana wcześniej Daisy Edgar-Jones, Simona Brown czy Freida Pinto. Rolę Kate Sharmy (Kate Sheffield w powieści Quinn) otrzymała Simone Ashley, aktorka znana z produkcji Netfliksa „Sex Education” i trzeciego sezonu „Broadchurch”. To właśnie ona wcieli się w inteligentną, młodą i upartą dziewczynę, której Anthony będzie działać na nerwy. Pomimo tego ona,  siostra świeżo upieczonej narzeczonej Bridgertona, Edwiny, stanie obiektem jego pożądania.

Anthony Bridgerton (Fot. Materiały prasowe Netflix)

Obsadzenie Simone Ashley, znanej z „Broadchurch”, „Sex Education” (jako Olivia) i „The Sister”, w roli bohaterki drugiego sezonu nie powinno nikogo dziwić, bo wielorasowa ekipa aktorek i aktorów, jak Regé-Jean Page, Adjoa Andoh i Ruby Barker jest znakiem rozpoznawczym serialu. Opierając się na drugiej powieści Julii Quinn, „Ktoś mnie pokochał”, kolejna odsłona „Bridgertonów” skupi się na życiu Anthony’ego, lecz – ku radości fanów – reżyser i scenarzysta Chris Van Dusen poinformował, że nie zabraknie wątków z pozostałymi bohaterami. – Mamy kilka nowych postaci, które zamierzamy przedstawić – powiedział w wywiadzie dla „The Hollywood Reporter”. – W przyszłym sezonie Anthony w końcu zainteresuje się prawdziwą miłością. Będzie wzruszająco i pięknie, jak tego oczekują widzowie pierwszego sezonu.

Producenci „Bridgertonów” wejdą na plan drugiego sezonu już w marcu 2021 roku w Londynie, a efekt ich pracy zobaczymy na platformie Netflix w 2022 roku.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij