Znaleziono 0 artykułów
27.03.2020

Sklep internetowy Moliera2.com zaprasza do współpracy butiki

27.03.2020
(Fot. materiały prasowe)

W ramach inicjatywy #Moliera2iPrzyjaciele butiki zamknięte przez pandemię będą mogły sprzedawać swoje produkty na stronie Moliera2.com.  

Pandemia koronawirusa doprowadziła do czasowego zamknięcia instytucji kultury, placówek edukacyjnych i restauracji. Dotknęła także sklepy, które nie będą czynne do odwołania. Domy mody, giganci w branży i młode marki walczą o przetrwanie na rynku. Podejmują równocześnie działania, mające na celu walkę z pandemią. Działają bezpośrednio, chociażby produkując maseczki ochronne, albo pośrednio – wspierając tych, których dotyka kryzys finansowy, będący konsekwencją kwarantanny.

 

Sklep internetowy moliera2.com startuje dziś z inicjatywą #Moliera2iPrzyjaciele. Założyciel jednego z najbardziej luksusowych adresów w sieci zobowiązał się do pomocy niezależnym butikom. Udostępnił swoją platformę innym sklepom, do niedawna konkurencyjnym. Dzisiaj mogą pod adresem moliera2.com sprzedawać produkty, które na co dzień można kupić w stacjonarnych sklepach.

Firma działa od 10 lat, zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. Kryzys spowodowany koronawirusem nie dotknął jej w takim stopniu jak inne marki właśnie z powodu silnej sprzedaży online. Nie wszystkie sklepy są jednak przygotowane, żeby w trybie ekspresowym przestawić się na dystrybucję w sieci.

Arkadiusz Młynarczyk, Bussines Development Manager z moliera2.com, chcąc chronić miejsca pracy, płynność finansową i rozpoznawalność na rynku innych, autorskich butików, otwiera swoją platformę. Celem jest pomoc doraźna, ale i strategiczna. Dla dobra zarówno poszczególnych sklepów, jak i całej branży mody, trzeba teraz zawalczyć o to, żeby klienci wciąż chętnie robili zakupy. W ten sposób wyrażą wsparcie dla rodzimych przedsiębiorców.

Wielu przedsiębiorców nie jest gotowych na dystrybucję online. Miną tygodnie, jeśli nie miesiące, zanim uruchomią i wypromują swoje strony. My mamy wszystko gotowe – mamy własną infrastrukturę IT, zaplecze grafików, specjalistów e-commerce, bezpieczeństwo i pełne zaplecze logistyczne. Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia współpracy od zaraz. Obecnie pracodawcy mają dwa wyjścia: albo przekazać wypowiedzenie pracownikowi albo stworzyć mu warunki do pracy, nawet na połowę albo jedną czwartą etatu. Dzięki naszej stronie dajemy szansę na sprzedaż online towarów, które dziś zalegają na półkach w tysiącach sklepów. Chcemy wspólnie zawalczyć o polskie sklepy i miejsca pracy, jakie przez lata rozwoju biznesu stworzyły. Nie pozwólmy tego zniszczyć! – mówi Młynarczyk, zachęcając sklepy do zgłaszania się do moliera2.com.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij