Znaleziono 0 artykułów
09.04.2024

Suki Waterhouse z dumą pokazuje ciało na pierwszym zdjęciu po porodzie

09.04.2024
O tym, że Suki Waterhouse i Robert Pattinson spodziewają się dziecka dowiedzieliśmy się w grudniu 2023 roku. W marcu 2024 roku zostali rodzicami. (Fot. Getty Images)

Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostali rodzicami. Brytyjska aktorka opublikowała pierwsze zdjęcie po narodzinach dziecka. Jej szczery post o doświadczeniu połogu stał się natychmiastowym wiralem.

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Suki Waterhouse potwierdziła ciążę, gwiazda została mamą. To pierwsze dziecko aktorki z ukochanym Robertem Pattinsonem. Te kilka miesięcy wystarczyło, by Brytyjka dała popis ciążowego stylu. Na gali Emmy artystka zachwycała w czerwonej sukni Valentino. Jej ciążowy look doskonale wpisał się w nową falę odważnych stylizacji przyszłych mam, zapoczątkowanej oczywiście przez Rihannę. Na co dzień jednak gwiazda stawiała na casualowe kreacje ciążowe, jak krótki top i midi spódnica.

Suki Waterhouse pokazała brzuszek na gali Emmy. Aktorka wyglądała zjawiskowo w czerwonej sukni Valentino eksponującej ciążowe krągłości. (Fot. Getty Images)

Suki Waterhouse opublikowała zdjęcie, na którym dumnie prezentuje ciało

Na początku kwietnia świeżo zaręczona Suki Waterhouse poinformowała swoich followersów, że została mamą. Aktorka podzieliła się pierwszym zdjęciem maleństwa na Instagramie. Tydzień później gwiazda postanowiła jednak pokazać mniej eksponowaną stronę macierzyństwa. Waterhouse opublikowała zdjęcie, na którym dumnie prezentuje ciało, ubrana jedynie w cardigan i bieliznę poporodową.

„Ostatnie miesiące ciąży nie były łatwe. Czas połogu jest za to pełen radości, śmiechu, łez i hormonów. Jestem dumna z mojego ciała i tego, że traktuję je z miłością w tak wymagającym czasie”, napisała na Instagramie. Jej post stał się natychmiastowym wiralem, a w komentarzach wiele młodych i doświadczonych mam dziękowało aktorce za jej szczerość i dzieliło się własnymi doświadczeniami.

„Połóg wciąż jest tematem tabu, choć to równie piękny i trudny okres, co sama ciąża. To odświeżające widzieć, że wykorzystujesz swoją platformę, by celebrować ten czas. Szczerze i bez filtrów”, pisały internautki.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Suki Waterhouse z dumą pokazuje ciało na pierwszym zdjęciu po porodzie
Proszę czekać..
Zamknij