Znaleziono 0 artykułów
05.04.2024

Suki Waterhouse i Robert Pattinson podzielili się pierwszym zdjęciem dziecka

05.04.2024
Suki Waterhouse urodziła! Gwiazdorska para po raz pierwszy została rodzicami. (Fot. Getty Images)

Pierwsze dziecko Suki Waterhouse i Roberta Pattinsona przyszło na świat w marcu. Teraz dumni rodzice potwierdzili tę informację, dzieląc się pierwszym zdjęciem pociechy.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse zostali rodzicami. Jak podaje magazyn „People”, gwiazdorska para powitała pierwsze dziecko w marcu. Według tego samego informatora magazynu w grudniu gwiazdor znany z roli Edwarda Cullena z sagi „Zmierzch” miał również oświadczyć się brytyjskiej aktorce. Oczywiście zaręczyny były owiane tajemnicą, podobnie jak sam związek Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse zostali rodzicami. To ich pierwsze dziecko

Para długo nie potwierdzała tych doniesień, jednak pod koniec marca Robert Pattinson i Suki Waterhouse byli widziani na wspólnym spacerze z wózkiem.

Filmowy Batman miał na sobie szarą bluzę z kapturem, pikowaną kurtkę khaki i szorty. Niczym Bruce Wayne, aktor ukrył twarz za ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi i czapką z daszkiem. Suki Waterhouse poszła w jego ślady, do dodatków dobierając oversize’owy czarny płaszcz i dresowe spodnie.

O tym, że Robert Pattinson i Suki Waterhouse spodziewają się dziecka dowiedzieliśmy się w listopadzie 2023 roku. Pierwsze dziecko aktora i artystki przyszło na świat w marcu 2024 roku. (Fot. Getty Images)

Różowy wózek prowadzony przez parę został uznany za potwierdzenie, że Waterhouse i Pattinson doczekali się córki.

Dumni rodzice podzielili się zdjęciem pierwszego dziecka

Na początku kwietnia Suki Waterhouse oficjalnie potwierdziła radosną nowinę. Brytyjska aktorka udostępniła urocze zdjęcie dziecka na swoim Instagramie. Polaroidowy kadr, na którym trzyma pociechę w ramionach (ubrana w wiosenny sweter w najmodniejszym odcieniu szarości), podpisała: „Witaj na świecie, aniołku”. Zdjęcie najpewniej zrobił jej narzeczony i świeżo upieczony tata.

Suki Waterhouse ogłosiła ciążę w listopadzie. Ze sceny Corona Capital Festival w Meksyku poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Niedosłownie, oczywiście, bo przecież i ona, i Robert słyną z enigmatyczności. Podczas wykonania piosenki „Nostalgia” zwróciła uwagę na ciążowy brzuszek. – Chciałam błyszcżącą sukienką odwrócić uwagę od czegoś innego. Nie wiem, czy się udało – zażartowała.

Swój związek gwiazdorska para długo utrzymywała w tajemnicy, lecz teraz nie ukrywa już swojej miłości. Na temat związku wypowiadają się coraz częściej w mediach. Czy jako tata i mama będą jeszcze chętniej dzielić się informacjami o swojej rodzinie? Fani pary bardzo na to liczą, ale wybór należy oczywiście do Waterhouse i Pattinsona.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Suki Waterhouse i Robert Pattinson podzielili się pierwszym zdjęciem dziecka
Proszę czekać..
Zamknij