Znaleziono 0 artykułów
24.12.2019

Świąteczna kartka księcia i księżnej Sussex

24.12.2019
Książę i księżna Sussex z synem Archiem (Fot. Getty Images)

„Życzymy Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku” – te słowa towarzyszą czarno-białej fotografii księżnej Meghan, księcia Harry’ego i ich siedmiomiesięcznego syna Archiego.

Zdjęcie, na którym potomek książęcej pary raczkuje w stronę aparatu, wykonała Janina Gavankar. Amerykańska aktorka i piosenkarka jest przyjaciółką księżnej, była również gościem na ślubie Harry’ego i Meghan, który odbył się w maju 2018 roku.

Wbrew corocznej tradycji, rodzice małego Archiego nie spędzają świąt w towarzystwie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny królewskiej w Sandrigham. Młode małżeństwo, które podczas niedawnej podróży po południowej Afryce krytycznie wypowiadało się na temat presji mediów i tabloidów, postanowiło udać się na sześciotygodniowy urlop do Kanady. Książę i księżna Sussex odpoczną tym samym od oficjalnych obowiązków i spędzą święta w towarzystwie matki księżnej Meghan, Dorii Ragland.

Świąteczna kartka została rozesłana mailem do przyjaciół i współpracowników pary książęcej w poniedziałek. Rodzina otrzymała drukowaną kopię.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Świąteczna kartka księcia i księżnej Sussex
Proszę czekać..
Zamknij