Znaleziono 0 artykułów
16.03.2022

Świetlisty talizman od Anki Krystyniak

16.03.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Pozłacany naszyjnik z motywem Słońca i Księżyca to nowy projekt Anki Krystyniak, której biżuteria słynie z inspiracji numerologią i mocą szlachetnych kamieni. Tym razem talizman Surya odwołuje się do wedyjskiego bóstwa solarnego.

Nowy naszyjnik, który wyszedł z pracowni warszawskiej artystki nosi nazwę Surya. – W dosłownym rozumieniu to imię solarnego bóstwa wedyjskiego, w wolnym tłumaczeniu znaczy ono „najwyższe światło”. Tajemnice świata wydają się być ukryte nie w dosłowności, tylko w tym, co pomiędzy słowami. Dlatego też dla nas Surya to nie tylko najwyższe światło, czy niepełny okrąg słońca. Dla nas Surya to spotkanie Słońca i Księżyca. Jedno z nich śni sny, które spełnia drugie. Księżyc uwodzi tajemnicą, Słońce zdobywa jasnością. One razem są jak objęcia marzeń i rzeczywistości. Zmysłowość jawy i siła działania. To tak, jakby otrzymać zdolność do oswajania świata i odwagę, by nie bać się śnić i sięgać po więcej – wyjaśnia symboliczne znaczenie nowego projektu jego autorka.

Naszyjnik z symbolem otwartego Słońca, zawieszony na cienkim pozłacanym łańcuszku z kulkami, występuję w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, turkusowym, złotym i błękitnym.

Talizman dostępny jest na oficjalnej stronie marki.

1/3 Surya

2/3 Surya

3/3 Surya

Bartosz Gorzejewski
Proszę czekać..
Zamknij