Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023

Sydney Sweeney jak Brigitte Bardot

25.05.2023
Sydney Sweeney w błękitnej sukience midi i z potarganą fryzurą bouffant przypomina Brigitte Bardot (Fot. Getty Images)

Sydney Sweeney na lunch marki Miu Miu w Cannes wybrała stylizację, nawiązującą do stylu Brigitte Bardot. Aktorka założyła krótką sukienkę w pastelowym odcieniu niebieskiego, a jej włosy zostały uczesane we fryzurę bouffant.

Aktorka i ambasadorka marki Miu Miu Sydney Sweeney została niedawno sfotografowana podczas randki z narzeczonym, Jonathanem Davino – miała wtedy na sobie jedwabną slip dress, eksponującą biustonosz.

Jednak wszystkie poprzednie stylizacje aktorki wydają się teraz mnie ciekawe w porównaniu z najnowszą, nawiązująca do Brigitte Bardot. Gwiazda „Euforii” została sfotografowana w drodze na lunch Miu Miu w Cannes. Założyła na tę okazję przylegającą do sylwetki sukienkę włoskiej marki, w pastelowym odcieniu niebieskiego, ozdobioną naszytymi białymi kwiatami. Uzupełnieniem stylizacji stała się fryzura, inspirowana uczesaniem Bardot, czyli idealnie potargane włosy w stylu bouffant. – Czułam się jak Brigitte Bardot, która jest dla mnie ponadczasową ikoną piękna – powiedziała Sweeney.

Sydney Sweeney w błękitnej sukience midi i z potarganą fryzurą bouffant przypomina Brigitte Bardot (Fot. Getty Images)

Aktorka chętnie wybiera projekty Miu Miu na oficjalne wydarzenia. W topie marki pojawiła się na imprezie „Vanity Fair” po rozdaniu Oscarów w 2022 roku, a na MET Galę 2023 założyła różową długą suknię Miu Miu, z kwiatowymi ozdobami oraz czarną kokardą na wysokości kolan. – Miu Miu stało się moją rodziną. Uwielbiam ten zespół kobiet, z którymi jestem blisko i to, w jaki sposób wygląda nasza wspólna praca przy moim wizerunku. Uwielbiam ich ubrania, torby i akcesoria – powiedziała gwiazda.

Brigitte Bardot na festiwalu filmowym w Cannes w 1955 roku (Fot. Getty Images)

Nowa stylizacja Sydney, poza tym, że odwołuje się do wyglądu Bardot czy księżnej Grace, bywa też uznawana za kwintesencję stylu lat 90. albo wynik inspiracji postacią Cassie, którą Sydney gra w „Euforii”.

 

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij