Znaleziono 0 artykułów
19.01.2024

Taylor Swift w dzianinowej sukience i płaszczu dołącza do fanklubu marki The Row

19.01.2024
Fot. Getty Images

Taylor Swift może nie zrywa jeszcze z ulubionym stylem preppy i wizerunkiem dziewczyny z sąsiedztwa (w końcu są jej znakami rozpoznawczymi), ale coraz chętniej otwiera się na inne estetyki. Być może inspiracji szuka w szafach swoich przyjaciółek – patrząc na jej ostatnią stylizację, nie sposób nie dostrzec podobieństw do looków Jennifer Lawrence. Pochodzi nawet z kolekcji ulubionej marki aktorki, The Row.

Podczas ostatniej ceremonii wręczania Złotych Globów Taylor Swift miała szansę na statuetkę w kategorii Cinematic And Box Office Achievement za film, dokumentujący jej bijącą rekordy trasę koncertową „The Eras Tour”. Dopingowała też swoje przyjaciółki, Emmę Stone i Jennifer Lawrence. Z obiema łączy ją zażyła i wieloletnia relacja. Okazuje się też, że jedna z nich być może zaczyna mieć wpływ na nowy, dojrzalszy wizerunek wokalistki.

Fot. Getty Images

Taylor Swift inspiruje się szafą Jennifer Lawrence?

Patrząc na ostatnią stylizację Swift nie sposób nie dostrzec podobieństwa do looków, które w ostatnich miesiącach stały się znakiem rozpoznawczym Jennifer Lawrence. Proste zestawienie długiej sukienki z miękkiej dzianiny, klasycznego płaszcza oraz botków pochodzi nawet z kolekcji ulubionej marki JLaw, The Row. Czyżby tym samym Taylor Swift dołączała nie tylko do fanklubu marki sióstr Olsen, ale również do wielbicielek estetyki quiet luxury?

Casualowa stylizacja Taylor Swift może być zapowiedzią jej nowego, dojrzalszego wizerunku

Fundamentem codziennego stylu Swift do tej pory była raczej estetyka preppy, mieszana z wizerunkiem dziewczyny z sąsiedztwa – proste lub rozkloszowane spódniczki mini, botki na wysokim obcasie, noszone do gołych nóg albo rajstop, a także mokasyny łączone ze spodniami o prostej nogawce, kolorowymi swetrami i płaszczami z wełny. Wokalistka być może nie zrywa z takim wyglądem, ale na pewno coraz chętniej otwiera się na inne estetyki. Minimalistyczna stylizacja z dzianinową sukienką i wsuwanymi botkami na traktorze jest dojrzała, ale nie trąci myszką, ma w sobie odpowiednią dawkę elegancji i pragmatyzmu. Jest niezawodnym zimowym uniformem, który zda egzamin zarówno w mieście, jak i w kurorcie.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij