Znaleziono 0 artykułów
07.05.2021

Najbardziej wyczekiwane premiery Netfliksa na lato

07.05.2021
(Fot. Netflix)

Thriller psychologiczny z Amy Adams i Julianne Moore, miniserial o Halstonie i drugie sezony przebojów. Oto pięć premier wartych do dodania netfliksowej listy obserwowanych.

Film „Kobieta w oknie” (premiera: 14 maja)

(Fot. Netflix)

Amy Adams gra cierpiącą na agorafobię psycholożkę dziecięcą, która obserwuje życie sąsiadów zza okna nowojorskiej kamienicy. Pewnego razu widzi, jak jej znajoma (Julianne Moore) zostaje zaatakowana. Od tego czasu błądzi między jawą a snem. Za reżyserię horroru na podstawie powieści A.J. Finna odpowiada Joe Wright („Pokuta”, „Anna Karenina”). Oprócz Adams i Moore w filmie występują Gary Oldman, Anthony Mackie, Brian Tyree Henry i Jennifer Jason Leigh.

Serial „Halston” (premiera: 14 maja)

(Fot. Netflix)

Błyskotliwy dramat Ryana Murphy’ego w pięciu odcinkach przybliża historię projektanta (Ewan McGregor), który w drugiej połowie XX wieku odmienił oblicze amerykańskiej mody. Sława zdobyta w zawrotnym tempie i równie nieoczekiwany upadek – spodziewaj się ekstrawaganckich kostiumów z lat 70., szalonych wieczorów na parkiecie Studia 54 i znajomości z przyjaciółmi Halstona – Lizą Minnelli czy Elsą Peretti. 

Film „Armia umarłych” (premiera: 21 maja)

(Fot. Netflix)

Co się stanie, gdy grupa najemników podejmie się próby odzyskania 200 milionów dolarów z kasyna w Las Vegas ogarniętego epidemią zombie? Przygotuj się na film akcji w reżyserii Zacka Snydera. Produkcja koncentruje się na postaci bohatera wojennego (Dave Bautist), który kompletuje szajkę ekscentryków (Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Tig Notaro i Matthias Schosityöfer). „Armia umarłych” ma wszystkie elementy letniego hitu: strzelaniny, spektakularne wybuchy i dowcip, nie wspominając o zombie-tygrysie. 

Serial „Jeszcze nigdy…” (premiera drugiego sezonu w lipcu)

(Fot. Netflix)

Pierwszy sezon komedii Mindy Kaling i Langa Fishera podbił serca widzów na całym świecie. Fabuła koncentruje się na nastoletniej Hindusce Devi (Maitreyi Ramakrishnan), do której dołączą Meghan Suri, w roli przyjaciółki Devi, i nowa miłość jej mamy (obiekt westchnień zagra raper Common).

Serial „Lupin” (premiera drugiego sezonu: lato 2021) 

(Fot. Netflix)

Druga część serialu w reżyserii George’a Kaya jest na etapie produkcji. Omar Sy powróci w roli charyzmatycznego Assane’a, który pragnie pomścić ukochanego ojca. Najpierw będzie musiał odnaleźć syna (Etan Simon) porwanego przez wrogów. Z pewnością możemy spodziewać się nowych szokujących odkryć, wyszukanych przebrań Assane’a i genialnych sztuczek, dzięki którym bohater zawsze pozostaje nieuchwytny.

Radhika Seth
Proszę czekać..
Zamknij