Znaleziono 0 artykułów
23.08.2021

Wakacyjna odsłona zegarków Swatch

23.08.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Marka Swatch stworzyła nową edycję zegarków w wakacyjnych odcieniach i klasycznych wzorach. W sprzedaży pojawią się modele wykonane z ekologicznego materiału BIOCERAMIKA wykonanego z mieszanki ceramiki i bioplastiku.

Szwajcarska marka Swatch została założona w 1983 roku przez Nicolasa Hayeka. Przedsiębiorca stworzył zegarki, które przyciągały kolorowymi wzorami, prestiżowym designem i dobrą jakością, a w dodatku były wodoodporne. Współcześnie firma Swatch jest jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Lansuje trendy i wprowadza nowe technologie.

Tego lata Swatch stawia na klasykę i kolorowe akcenty. W nowej kolekcji widoczny mechanizm zegarków pokrywają elementy w kolorach czerwieni, błękitu i żółci, zestawione z kontrastującymi odcieniami bieli lub czerni. 

(Fot. Materiały prasowe)

Wśród nowości pojawią się kultowe modele Gent i New Gent powstałe z innowacyjnego materiału BIOCERAMIKA, który jest mieszanką ceramiki i bioplastiku pochodzącego z ekologicznych źródeł. Zegarki są lekkie, wytrzymałe i wodoodporne, a BIOCERAMIKA nadaje im miękkości w dotyku. 

Trzy czarne modele New Gent i trzy białe Gent już w sprzedaży w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Wakacyjna odsłona zegarków Swatch
Proszę czekać..
Zamknij