Znaleziono 0 artykułów
14.04.2019

„Wielkie kłamstewka”: jest już zwiastun drugiego sezonu!

14.04.2019
Kadr z drugiego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka” (Fot. Materiały prasowe HBO)

Fani serialu nakręconego na podstawie powieści Liane Moriarty nie ukrywali swojej radości, kiedy stacja HBO ogłosiła pracę nad drugim sezonem „Wielkich kłamstewek”. Teraz telewizyjny gigant potwierdził premierę produkcji, a także ujawnił pierwsze zdjęcia z planu i zwiastun nowego sezonu.

Akcja pierwszego sezonu "Wielkich kłamstewek" rozgrywa się w kalifornijskim miasteczku Monterey i śledzi losy pięciu rodzin, a raczej pięciu matek, które radzą sobie z codziennymi problemami. Opowieść o kobiecej solidarności i przyjaźni została zaprezentowana w gwiazdorskiej obsadzie. Na małym ekranie pojawiła się Reese Witherspoon (Madeline), Nicole Kidman (Celeste), Shailene Woodley (Jane), Laura Dern (Renata) i Zoë Kravitz, jako Bonnie. Wszystkie aktorki potwierdziły swój udział w kontynuacji produkcji, ale twórcy postanowili zaprosić do współpracy jeszcze jedną wybitną postać.

Kadr z drugiego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka” (Fot. Materiały prasowe HBO)

Meryl Streep, zdobywczyni 21 nominacji do Oscara, wcieli się w rolę Mary Louise Wright. Teściowa Celeste przybywa do Kalifornii, żeby zająć się wnukami i dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się z jej synem. W wywiadach aktorka przyznała, że uwielbia serial, była wręcz od niego uzależniona i marzyła, żeby stać się częścią tego świata.

Kadr z drugiego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka” (Fot. Materiały prasowe HBO)

Drugi sezon, którego oficjalną premierę zaplanowano na czerwiec 2019 roku, będzie rozgrywał się wokół wstrząsającego wydarzenia, które połączyło pięć bohaterek na zawsze. Dowiemy się także więcej o postaciach granych przez Laurę Dern i Zoë Kravitz. Producent David E. Kelley ogłosił również, że drugi sezon będzie najprawdopodobniej ostatnim.

Kadr z drugiego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka” (Fot. Materiały prasowe HBO)

Zobacz zwiastun:

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. „Wielkie kłamstewka”: jest już zwiastun drugiego sezonu!
Proszę czekać..
Zamknij