Znaleziono 0 artykułów
31.08.2020

Wrześniowe nowości HBO GO

31.08.2020
Jude Law w serialu Dzień Trzeci  (Fot. Ludovic Robert)

Nowe seriale Ridleya Scotta i Luki Guadagnino, teatr telewizji i kilka kinowych hitów. Sprawdzamy, co nowego na platformie.

Serial „Trzy dni Kondora”, sezon drugi (premiera: 2 września)

Kolejny sezon jest kontynuacją opowieści o młodym analityku CIA (Max Irons z „Małej doboszki”). Gdy odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany, sam staje się celem. Ze skorumpowanym systemem i śmiertelnym zagrożeniem radzi sobie brawurowo.

Serial „Wychowane przez wilki”, sezon pierwszy (premiera 4 września)

Serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta przenosi nas na odległą planetę, gdzie para androidów, nazwanych po prostu Matka i Ojciec, wychowuje ludzkie dzieci.

Kadr z serialu Wychowany przez wilki (Fot. materiały prasowe HBO)

Film „Praziomek” (premiera: 5 września)

Kinowy hit dla dzieci, który z przyjemnością obejrzą też ich rodzice. Animacja wyróżniona statuetką Złotego Globu i nominacją do Oscara to historia przyjaznego, futrzastego olbrzyma, który prosi znanego odkrywcę o pomoc w znalezieniu dawno zaginionych krewnych.

Film „Anna” (6 września)

Thriller Luca Bessona łączy moskiewski półświatek z paryskimi wybiegami mody. Anna (Sasha Luss znana z wybiegów Chanel, Diora i Valentino) odnosi sukcesy w modelingu, ale ma za sobą mroczną przeszłość. Nikt nie wie, kim naprawdę jest intrygująca kobieta. W jednej z ról zachwycająca Helen Mirren.

Teatr „Scena 0” (premiera: 13 września)

Teatr telewizji w nowoczesnym wydaniu – sześć znanych sztuk teatralnych zostało zaadaptowanych przez czołowych hiszpańskich filmowców. Przed kamerą plejada gwiazd: Bárbara Lennie („Skóra, w której żyję”) czy Irene Escolar („Wilcza skóra”).

Serial „Dzień trzeci” (premiera 13 września, cały sezon)


Historię poznajemy w dwóch częściach – przez pierwsze trzy odcinki składające się na „Lato” podążamy tropem Sama, w kolejnych trzech – „Zimie” – odkrywamy historię Helen. Cała akcja rozgrywa się na małej brytyjskiej wyspie, a atmosferę grozy i tajemniczej przyrody wzmaga świetna aktorska gra. W miniserialu zobaczymy m.in. Jude’a Law, Naomie Harris i Emily Watson.

Naomi Harris w serialu Dzień Trzeci (Fot. Oliver Upton)

Serial „Tacy właśnie jesteśmy” (premiera 15 września)


Luca Guadagnino nominowany do Oscara za reżyserię „Tamtych dni, tamtych nocy” nakręcił pierwszy serial. „Tacy właśnie jesteśmy” rozgrywa się w amerykańskiej bazie wojskowej we Włoszech. Tu dwójka nastolatków będzie zmagać się z trudami dorastania.

Serial „Des” (premiera: 15 września)


Kryminalny miniserial ma tylko trzy odcinki. Poznajemy historię seryjnego mordercy chłopców i młodych mężczyzn. Został złapany po tym, jak jego sąsiedzi zaczęli zgłaszać problemy z zatykającą się kanalizacją. W roli głównej David Tennant.

Film „Królowe zbrodni” (premiera: 26 września)

Melissa McCarthy, Tiffany Haddish i Elisabeth Moss wcielają się w żony gangsterów. Podczas gdy ich mężowie odsiadują wyroki w więzieniu, kobiety przejmują dowodzenie, terroryzując nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen. Wszystko w wysmakowanej estetyce lat 70.

Serial „Patria” (premiera: 27 września)

Serial wyprodukowany przez HBO Europe śledzi losy dwóch hiszpańskich rodzin, które podzielił konflikt. Prywatne historie, obejmujące 30 lat, stają się pretekstem do pokazania mechanizmów separatystycznych i rozwijającego się terroryzmu.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij