Znaleziono 0 artykułów
26.03.2020

Wspieramy polską modę. Wybory Karoliny Gruszeckiej

26.03.2020
(Kol. Agata Wojtczak)

W trudnej sytuacji wspieramy polskich twórców mody. My polecamy ubrania, które lubimy. Oni do każdego złożonego przez Was zamówienia dołączą kwietniowy numer „Vogue Polska”. Dziś ulubione rzeczy z polską metką prezentuje Karolina Gruszecka, dyrektor mody „Vogue Polska”.

1. Jasna koszula Odder Side 

Jasna koszula Odder Side (Fot. Materiały prasowe)

Hippie bluzka rodem z lat 70. Lekki materiał i luźny fason sprawiają, że można ją nosić na kilkanaście sposobów. Latem sprawdzi się jako narzutka na plaży, a wiosną do dżinsów w mieście. Jedna z tych rzeczy, które będą modne zawsze.

2. Jedwabna koszula Ania Kuczyńska 

Jedwabna koszula Ania Kuczyńska (Fot. Materiały prasowe)

Prosta klasyczna rzecz w nieoczywistym kolorze. Podkręci każdy look, śmiało można nosić rozpiętą z podwiniętymi rękawami na czarną sleep dress. Kolor poprawi stylizację i, co teraz być może ważniejsze, nastrój. 

3. Szary dwurzędowy płaszcz Mariusz Przybylski

Szary dwurzędowy płaszcz Mariusz Przybylski (Fot. Materiały prasowe)

Ponadczasowa baza garderoby. Wiosną może zastąpić marynarkę, latem pasuje do szortów. Nigdy nie wyjdzie z mody.

4. Torba Chylak  

Torba Chylak (Fot. Materiały prasowe)

Torba półksiężyc z tłoczonej skóry od początku zapowiadała się na hit. Nietuzinkowy kształt, modna skóra i wygodne rączki wróżą, że w tym sezonie znów „Chylak” będzie znaczyć tyle, co „hot”.

5. Kamizelka Łukasz Jemioł

Kamizelka Łukasz Jemioł (Fot. Materiały prasowe)

Najmodniejsza część garderoby w tym sezonie. Zapożyczona z męskiej garderoby, ale ultrakobieca. Latem idealna do szortów. Zestawiona z długimi spodniami sprawdzi się na większe wyjścia. 

6. Mule z puszkiem Le Petit Trou 

Mule z puszkiem Le Petit Trou (Fot. Materiały prasowe)

Najwygodniejsze skórzane wsuwki! Pasują do wszystkiego, a w chłodne dni możemy chodzić w nich po domu. Odpinany puszek sprawia, że ze zwykłych butów stają się figlarnym modowym gadżetem. 

7. Skórzane saszki MISBHV

Skórzane saszki MISBHV (Fot. Materiały prasowe)

Mój ukochany model butów rodem z lat 80. Latem pasują do sukienek, teraz do spodni, zawsze turbo sexy. Miękka marszczona cholewka i długi nosek wydłużają nogę, mały obcas sprawia, że są bardzo wygodne.

Karolina Gruszecka
Proszę czekać..
Zamknij