Znaleziono 0 artykułów
23.09.2020

Wybierz zwycięzców trzeciej edycji Shopping Experience powered by Vogue Polska

23.09.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Podczas dwóch dni atrakcji zakupowych w butikach The Designer Gallery w Galerii Mokotów, porad stylistów i paneli dyskusyjnych finaliści wybrani wcześniej przez jury rywalizowali w czterech kategoriach. Zobaczcie ich prace konkursowe i wybierzcie zwycięzców! 

Tegoroczna edycja Shopping Experience powered by Vogue Polska odbyła się pod hasłem „Pokaż swój talent”. Osoby, które pragną związać swoją przyszłość z branżą mody, do poprosiliśmy o przesłanie portfolio. Z nadesłanych zgłoszeń w czterech kategoriach jury składające się z członka redakcji, mentora i influencera wybrało finałowe grupy, które wzięły udział w warsztatach 18 i 19 września. 

Finaliści w kategorii fotografia street style mieli uwiecznić na zdjęciach ciekawe stylizacje klientów Galerii Mokotów. Ilustratorzy przygotować prace inspirowane produktami The Designer Gallery na urzoądzeniach Samsung Flip 2, podobnie jak uczestnicy warsztatów w kategorii stylizacja, których poprosiliśmy o przygotowanie  moodboardów. Pod okiem Red Lipstick Monster i Jagody Kraczek Make Up Artist Dr Irena Eris finaliści kategorii beauty wykonali makijaż na wcześniej zadany temat. 

Zwycięzcy czterech kategorii zostaną wyłonieni głosami jury oraz czytelników Vogue.pl. Zagłosujcie na ulubione prace! 

Laureatów kategorii fotografia street style, ilustracja, beauty, stylizacja i Open call ogłosimy 2 października w 2020 roku.

 
Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij