Znaleziono 0 artykułów
21.05.2024

Wyjątkowa strefa zabawy LEGO na Dzień Dziecka w Warszawie

21.05.2024
Wydarzenie „Zabawa w Waszych rękach” ze strefą zabawy LEGO w Warszawie (Fot. Getty Images)

Poprzez kampanię „Zabawa w Waszych rękach” LEGO zachęca do rozwoju kreatywności. Strefa Zabawy LEGO będzie zorganizowana na Placu Konesera na warszawskiej Pradze.

Według najnowszego badania, LEGO Play Well 2024 niespełna 30 proc. polskich rodziców wie, że zabawa jest podstawowym prawem dziecka zapisanym w Konwencji ONZ. Poprzez zabawę klockami dziecko rozwija zdolności manualne, kształtuje myślenie twórcze, ćwiczy koncentrację i koordynację. Poza poprawą funkcji poznawczych zabawa wspiera również zacieśnianie więzi rodzinnych. Jak potwierdza 88 proc. ankietowanych polskich rodziców, czas spędzony na zabawie pomaga im lepiej poznać dziecko i pozytywnie wpływa na samopoczucie całej rodziny.

Wyjątkowa strefa zabawy LEGO na Dzień Dziecka w Warszawie (Fot. Materiały prasowe)

Grupa LEGO organizuje wydarzenie „Zabawa w Waszych rękach”

Z myślą o dzieciach oraz ich rodzicach, specjalnie na Dzień Dziecka, grupa LEGO postanowiła zorganizować wydarzenie „Zabawa w Waszych rękach”. Inicjatywa ma promować kreatywną zabawę z wykorzystaniem zestawów LEGO, a jej sercem jest pierwsza w historii marki bezpłatna strefa zabawy, w której dzieci będą mogły puścić wodzę fantazji i samodzielnie zadecydować o tym, w jaki sposób chcą się bawić.

W dniach 25 maja-2 czerwca w Strefie Zabawy LEGO na praskim Placu Koneser w Warszawie, dzieci będą mogły tworzyć, spędzać czas ze swoimi rodzicami i rówieśnikami. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń będzie składać się z interaktywnych i tematycznych pokoi inspirowanych zestawami z najnowszej kampanii.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy pobrać darmowe bilety, które będą dostępne w pięciu pulach na stronie www.LEGO.com/DzienDziecka.

Wiktoria Melaniuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Wyjątkowa strefa zabawy LEGO na Dzień Dziecka w Warszawie
Proszę czekać..
Zamknij