Znaleziono 0 artykułów
24.02.2020

Wygraj podwójne zaproszenie na otwarcie YSL Beauty Studio

24.02.2020
(Fot. materiały prasowe)

Specjalnie dla czytelników „Vogue Polska” przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Można w nim wygrać jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na otwarcie YSL Beauty Studio, które odbędzie się 25 lutego o godz. 20:30 w Warszawie. 

To kolejna odsłona pop-upowego konceptu marki po zeszłorocznym sukcesie YSL Beauty Hotel. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest muzyka, która od zawsze była bliska francuskiej marce. Nie bez powodu ambasadorami marki są takie gwiazdy jak Dua Lipa, Zoë Kravitz i Adam Levine. Przestrzeń tegorocznego konceptu marka postanowiła zaaranżować więc na wzór studia nagrań. Podobnie jak w ubiegłym roku YSL Beauty Studio będzie otwarte tylko jedną noc. Na wydarzeniu nie zabraknie czołowych polskich gwiazd, influencerek i modelek. Dress code: neon & black.

Co trzeba zrobić? Aby otrzymać jedno z pięciu podwójnych zaproszeń, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: konkurs@vogue.pl. W temacie wpisz „Vogue x YSL”, a w treści – imię i nazwisko. Nagrodzimy pięć pierwszych osób. 

Czas trwania konkursu: 24 – 25 luty 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem.

(Fot. materiały prasowe)
Julia Właszczuk
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Wygraj podwójne zaproszenie na otwarcie YSL Beauty Studio
Proszę czekać..
Zamknij