Znaleziono 0 artykułów
21.01.2019

Wygraj zaproszenie na otwarcie YSL Beauty Hotel

21.01.2019
YSL Beauty Hotel (Fot. Materiały prasowe)

Po ogromnym sukcesie YSL Beauty Hotel w Paryżu, Tokio i Londynie, wyjątkowy projekt francuskiej marki nareszcie pojawi się w Warszawie. Z tej okazji Vogue.pl ma do rozdania 10 pojedynczych zaproszeń na otwarcie tej niezwykłej, działającej przez jedną noc przestrzeni.

W ubiegłym roku fani i fanki francuskiej marki mogli bawić się w pierwszym w Polsce YSL Beauty Club w Warszawie. Tym razem YSL przygotował interaktywne doświadczenie, którego nie można przegapić! 

W samym centrum Warszawy, w opuszczonym showroomie meblowym, marka stworzyła specjalną przestrzeń, w której na gości czekają sekretne pokoje, automaty do gier w stylu retro, a także kosmetyczne hity YSL. Dopracowana w najmniejszym szczególe scenografia zapewni gościom niezwykłe wrażenia. Wnętrze nie byłoby kompletne bez neonowych lamp z logo marki, wygodnych kanap, a także bez udziału czołowych polskich gwiazd, influencerów i modelek. 

Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 31 stycznia 2019 roku. Redakcja Vogue.pl razem z marką specjalnie dla swoich czytelników przygotowała konkurs. Do wygrania jest 10 pojedynczych zaproszeń na event. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Który cytat YSL ma dla ciebie szczególne znaczenie i dlaczego?”.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@vogue.pl.

Konkurs trwa od 21 do 25 stycznia 2019 roku.

Regulamin konkursu dostępny tutaj: REGULAMIN

Katarzyna Pietrewicz
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Wygraj zaproszenie na otwarcie YSL Beauty Hotel
Proszę czekać..
Zamknij