Znaleziono 0 artykułów
27.06.2024

Emma Stone i Cindy Crawford zakochały się w rybaczkach. Z jakimi butami je noszą?

27.06.2024
Fot. Getty Images

Sezon na rybaczki damskie w pełni. Powraca więc odwieczne pytanie, z jakimi butami najlepiej nosić spodnie o długości 3/4. Inspiracji dostarczają gwiazdy.

Czy wolisz formalny styl konsekwentnej Emmy Stone, a może bliższa jest Ci ikona modelingu Cindy Crawford i jej sportowy luz?

Klapki na płaskim obcasie, czyli uniwersalność stylu Cindy Crawford

Cindy Crawford wielokrotnie udowodniła, że amerykański luz to modowa konwencja. Fot. East News

Supermodelka w klasycznych jeansach z puszką Pepsi to ikoniczny obrazek popkultury. Prywatnie modelka najczęściej sięga po jeansy bootcut, które łączy z prostymi klapkami. W upały mama Kai Gerber sięga jednak po krótsze i lżejsze rybaczki damskie i stylizuje je dokładnie tak samo: z bezpretensjonalnymi klapkami na płaskiej podeszwie.

Biała luźna bluzka odsłaniająca ramiona i i duże srebrne kolczyki-koła przełamują sportowy styl. Naturalne piękno Cindy Crawford podkreślają rozpuszczone włosy.

Obcas wysmukla sylwetkę. Czółenka i rybaczki to idealna stylizacja według Emmy Stone

Emma Stone lubi kołnierzyki i marynarki. Zmaskulinizowany styl przełamuje jednak rybaczkami damskimi, które eksponują buty na obcasie. Fot. Getty Images

Emma Stone konsekwentnie trzyma się rybaczek. Kiedy zimą wystąpiła w szarym komplecie marynarka + spodnie 3/4, pisaliśmy, że wskrzesiła trend z przeszłości. Wtedy niełatwą dla sylwetki długość spodni obroniła czółenkami. Pół roku póżniej, przy okazji brytyjskiej premiery jej nowego filmu „Rodzaje życzliwości” w reż. Yórgosa Lánthimosa, robi to samo. Do rybaczek damskich w kant zakłada buty na obcasie. Niebieska koszula z kołnierzykiem i czerwony sweterek wydobywają jej ulubiony, lekko sformalizowany styl. Uroku dodaje Emmie cienka opaska we włosach i perfekcyjny wiśniowy manicure dopasowany do koloru szminki.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Emma Stone i Cindy Crawford zakochały się w rybaczkach. Z jakimi butami je noszą?
Proszę czekać..
Zamknij