Znaleziono 0 artykułów
08.06.2018

Zaczynamy festiwal H&M <3 Music

08.06.2018
Festiwal H&M <3 Music (Fot. Materiały prasowe

Już 8 czerwca startuje wyjątkowy festiwal muzyczny! Po raz kolejny marka H&M organizuje serię koncertów z udziałem topowych polskich artystów. Na warszawskiej scenie zlokalizowanej w zajezdni autobusowej przy Metrze Marymont wystąpią m.in. Nosowska, Jimek oraz Otsochodzi.

Marka H&M ponownie zaprasza do wspólnego projektu artystów zmieniających oblicze polskiej sceny muzycznej. W poprzednich edycjach festiwalu, które odbyły się m.in. przed XVIII-wiecznym Pałacem Branickich w Warszawie i na Dworcu Głównym, mogliśmy posłuchać na żywo takich twórców jak Brodka, Pezet, The Dumplings czy Taco Hemingway. 

W tym roku H&M przenosi nas do zajezdni autobusowej przy Metrze Marymont i zaprasza na imprezę pod hasłem: H&M <3 Music, na której redakcja „Vogue Polska” będzie bawić się razem z Wami przez trzy kolejne weekendy czerwca.

Festiwal H&M <3 Music (Fot. Materiały prasowe)

8 i 9 czerwca

Festiwal rozpocznie koncert Natalii Nykiel, artystki sceny electro-pop, która zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty „Dyscordii”, nagrodzonej O!Lśnieniem 2017. Po Natalii na scenie pojawi się 4-krotny laureat Fryderyka – O.S.T.R. z  materiałem ze najnowszej płyty „W drodze do szczęścia”.

W sobotę swoje kawałki zaprezentują: Ten Typ Mes, jeden z najlepszych polskich raperów oraz Daria Zawiałow, wokalistka, która przebojem weszła na polską scenę muzyczną płytą „Akysz”.

15 i 16 czerwca

Drugi weekend koncertów otworzy Sokół, który zaprezentuje swój repertuar wspólnie ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, a także jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia – Otsochodzi, autor takich hitów jak „Nic nie zmieni” czy „Nowy kolor”.

Duet Flirtini, czyli Jedynak i Menta XXL, pojawią się na scenie H&M Trzecia Hala w sobotę o godzinie 20:00 i zagrają materiał z kompilacji „Heartbreaks & Promises”. Zwieńczeniem wieczoru będzie natomiast koncert JIMKA, któremu towarzyszyć będzie 60-cio osobowa orkiestra symfoniczna. 

22 czerwca i 23 czerwca

Ostatni weekend rozpocznie się bardzo kobieco. Na scenie utwqory ze swojej najnowszej, solowej płyty zaprezentuje wokalistka i autorka tekstów – Nosowska. Wcześnie zgromadzony tłum będzie mógł posłuchać połączenia klasycznego R&B z elektroniką w wykonaniu Rosalie.

Po raz pierwszy w karierze legenda polskiego hip-hopu, Pezet przedstawi nowe aranżacje swoich największych hitów, przy akompaniamencie ponad 20 instrumentalistów. Jednak zanim Pezet zamknie swoim występem festiwal H&M <3 Music, fani będą mogli posłuchać projektu – Albo Inaczej 2. Nowe wersje hip-hopowych klasów zaśpiewają: Daria Zawiałow, Monika Borzym, Ralph Kaminski i Igo. Na scenie artystom towarzyszyć będą Grammatik, WENA i Te-Tris. 

Koncerty H&M <3 Music odbędą się przy ul. Włościańskiej 52, w Zajezdni Autobusowej przy Metrze Marymont. Bilet na jeden dzień festiwalu kosztuje 10 zł i jest jednocześnie voucherem na zakupy w sklepach H&M – szczegóły w sklepach i na FB H&M.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij