Znaleziono 0 artykułów
20.03.2024

Zakochani Harry Styles i Taylor Russell noszą podobne stylizacje

20.03.2024
Fot. Getty Images

Wśród najbardziej stylowych par show-biznesu zaczynają dominować dwie tendencje. Albo ona jest wystrojona, a on stawia na niechlujny wizerunek (tu królują Hailey i Justin Bieberowie), albo partnerzy dopasowują się stylizacjami, a nawet noszą podobne ubrania. Do modnych przedstawicieli tego drugiego podejścia – Zoë Kravitz i Channinga Tatuma oraz Gigi Hadid i Bradleya Coopera – dołączyli właśnie Harry Styles i jego nowa partnerka Taylor Russell. Zakochanych sfotografowano w Nowym Jorku, gdy wokalista dźwigał modną it-bag od The Row, a aktorka miała na sobie czapkę w jego stylu.

Jeśli chodzi o związek Harry’ego Stylesa i Taylor Russell media na razie muszą posiłkować się pojedynczymi komentarzami bliskich parze osób oraz kilkoma wspólnymi zdjęciami, jakie udało się zrobić parze. Wokalista i aktorka nie zadebiutowali jeszcze razem oficjalnie, ale po ich wspólnych prywatnych wyjściach w Nowym Jorku i Londynie można wnioskować, że mamy do czynienia z jedną z najciekawszych i najbardziej stylowych par show-biznesu.

Modni Taylor Russell i Harry Styles noszą podobne ubrania i lubią te same marki

Podobnie jak inny modny i pilnujący prywatności duet – Gigi Hadid i Bradley Cooper – Russell i Styles wyznają identyczne podejście do codziennego stylu: hołdują minimalizmowi i nonszalancji, do stylizacji wplatają nawiązania do stylu retro, a looki wykańczają modnymi i luksusowymi dodatkami. Ze światem mody łączy ich zresztą sporo – Styles przez wiele sezonów był związany z Guccim, gdy domem mody przewodził Alessandro Michele, z kolei Russell jest ambasadorką Loewe i jedną z muz dyrektora kreatywnego marki Jonathana Andersona.

Zbliżone spojrzenie na modę musiało więc skutkować podobnymi upodobaniami. Aktorka i wokalista nie tylko jednak noszą dopasowane stylizacje, a wręcz sprawiają wrażenie wymieniać się niektórymi ubraniami i dodatkami.

Harry Styles nosi modną it-bag, a Taylor Russell pożycza czapkę z jego szafy

Do takich właśnie wniosków można dojść, patrząc na ostatnie zdjęcia Taylor Russell i Hary'ego Stylesa, wykonane w Nowym Jorku, gdy opuszczali mieszkanie na Manhattanie. Ona – w trenczu, obszernych jeansach i czapce z daszkiem – wyglądała na jawnie zainspirowaną szafą swojego chłopaka (czapka bejsbolówka sprawiała nawet wrażenie pożyczonej z jego garderoby). On – w oliwkowych spodniach, kaszmirowym kardiganie The Row i adidasach Samba – dzierżył z kolei w ręku najbardziej pożądaną it-bag sezonu, Margaux od The Row. Zaprezentował ją w dodatku w najmodniejszym wydaniu – wypchaną po brzegi, z wystającą zawartością, jak na pokazie Miu Miu. Couples that dress together, stay together?

Zobacz także

Taylor Russell wśród najgorętszych nazwisk w popkultury

Harry Styles najlepszym ambasadorem adidasów Samba i klipsów do włosów

Najlepsze stylizacje Harry’ego Stylesa

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Zakochani Harry Styles i Taylor Russell noszą podobne stylizacje
Proszę czekać..
Zamknij