Znaleziono 0 artykułów
08.02.2023
Artykuł partnerski

Zegarki dla niej i dla niego na walentynki

08.02.2023
(Fot. materiały prasowe)

Szukając prezentów na tegoroczne walentynki, zwracamy uwagę na przedmioty najwyższej jakości, o ponadczasowym designie i praktycznym zastosowaniu. Wybieramy zegarki marki BOSS – Rhea dla niej i Center Court dla niego. 

Zegarki BOSS spełniają surowe wymogi, które stawiamy przed prezentami dla najbliższych osób. Wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, ponadczasowym, choć regularnie odświeżanym designem,  praktycznymi funkcjami, które sprawiają, że piękny przedmiot staje się niezbędny. 

Poszukiwaniom walentynkowych prezentów dla niej i dla niego towarzyszą ogromne emocje – marzymy, by sprawić najbliższym osobom przyjemność. Tak, by nasz podarunek niósł za sobą przesłanie miłości, wywoływał wspomnienia ważnych chwil, służył wiernie przez lata. Sięgając po czasomierze Rhea z damskiej kolekcji i Center Court z męskiej, możemy mieć pewność, że obdarowana osoba się ucieszy. To projekty przemyślane – jednocześnie wyraziste i klasyczne, lekkie i niezawodne.

Kolekcję Rhea stworzono z myślą o codziennym noszeniu, co wcale nie oznacza, że zegarki można uznać za zwyczajne. W tym ujęciu każdy dzień zyskuje na znaczeniu. Zgodnie z ogólnym kierunkiem, w jakim zmierza moda, ubrania i dodatki na co dzień i na wielkie wyjścia mieszają się, tak jak styl elegancki i sportowy. Rhea spodoba się więc kobietom, które podchodzą do mody indywidualnie – rzeczy, które noszą, pasują do ich własnego stylu. W projekcie zegarków uwzględniono dziedzictwo marki BOSS, która zawsze łączyła nieskazitelną elegancję świetnie skrojonych garniturów z jakościowymi ubraniami sportowymi. Trójwymiarowa faseta zegarka, kryształy wskazujące godziny, dyskretne logo – szlachetny czasomierz wieńczy bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej, łącząca metaliczne odcienie srebra i złota, czerni i złota albo srebra z odcieniem khaki. Zegarki z kolekcji Rhea łatwo dopasować do biżuterii – i tej srebrnej, i tej złotej. Świetnie wygląda w komplecie z kilkoma pierścionkami, np. sygnetami, oraz jednolitymi bransoletkami. 

Dla niego marka BOSS przewidziała kolekcję Center Court tym razem stworzoną we współpracy z Matteo Berrettinim. Utytułowany włoski tenisista słynie nie tylko z osiągnięć na korcie – dostał się do finału Wimbledonu, znajduje się w pierwszej dziesiątce światowego rankingu graczy, ale także z perfekcyjnego stylu. Na ważnych wydarzeniach pojawia się w świetnie skrojonych garniturach. Jako ambasador BOSS postanowił przenieść odrobinę magii tenisowego świata do projektu zegarków. Kolekcja Center Court została więc zainspirowana kortem. Detale także kojarzą się ze sportowymi wyzwaniami. Tak powstał czasomierz dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań, a każdy dzień traktują jako okazję do osiągnięcia dalekosiężnych celów.

(Fot. materiały prasowe)

W skład kolekcji wchodzi sześć modeli, które wyróżniają się opływowymi, aerodynamicznymi sylwetkami. Współczesny charakter uzyskano dzięki połączeniu kolorów, a przede wszystkim za sprawą materiałów. Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć silikonową konstrukcję łączącą tarczę z kopertą. Wyraziste elementy takie jak tachymetr dopełnia tenisowa estetyka – faktura tarczy przypomina rakietę. Charakteru dodaje zegarkowi także pasek wykonany z połączenia skóry i silikonu w kontrastowych kolorach. Obok tego czasomierza nie można przejść obojętnie. Sprawdzi się do garnituru w czasie ważnego spotkania służbowego i po godzinach na korcie, bieżni i siłowni. 

(Fot. materiały prasowe)

Marka BOSS zadbała więc o potrzeby wymagających kobiet i mężczyzn. Ofiarując zegarki Rhea i Center Court w prezencie, wysyłamy jasny sygnał – te przedmioty są tak wyjątkowe, jak osoba, która będzie je nosić. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij