Znaleziono 0 artykułów
01.09.2023

Elegancja w sportowej odsłonie w nowej kolekcji zegarków Gucci Dive

01.09.2023
Zegarki Gucci z kolekcji Dive (Fot. Materiały prasowe Gucci)

Kolekcja Dive marki Gucci łączy w sobie wyrafinowanie, sportowe wzornictwo z ponadczasową elegancję z tradycją. Nowe modele zegarków zostały zaprojektowane w różnych wersjach kolorystycznych i dostępnych paskach, dopasowując się do każdego stylu życia.

Od pokoleń marka Gucci słynie z bogatego wzornictwa, oferując jedne z najbardziej pożądanych dóbr luksusowych na świecie. W 1972 roku jako jeden z pierwszych domów mody, Gucci zaprezentował swoją własną kolekcję zegarków. Cechując się najwyższymi standardami szwajcarskiego zegarmistrzostwa, projekty marki łączą w sobie tradycję ze współczesnymi trendami i innowacyjnością.

Zegarki Gucci Dive: Elegancja w sportowym wydaniu

Kolekcja zegarków Dive od Gucci stanowi uosobienie elegancji w sportowej odsłonie. W połączeniu z charakterystycznymi dla marki akcentami, linia oddaje unikatowy charakter projektów, jednocześnie zachowując dziedzictwo marki.

Zegarki z kolekcji Dive marki Gucci (Fot. Materiały prasowe)

Nowe modele Gucci Dive zostały wyposażone w stalową kopertę, szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną oraz tarcze w różnych kolorach. Zegarki dostępne są w wersjach z dwoma rodzajami pasków: gumowym w czerwono-zielonym, turkusowo-pomarańczowym lub niebiesko-brązowym kolorze oraz stalową bransoletą. Każdy zegarek posiada ceramiczną, stalową lub pokrytą 18-karatowym żółtym złotem ramkę, a także historyczny symbol Gucci – pszczołę – w formie subtelnego, oryginalnego zdobienia. Zegarki wyróżniają się odpornością i trwałością, co pozwala na użytkowanie ich w każdych warunkach.

Julia Goljan
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Elegancja w sportowej odsłonie w nowej kolekcji zegarków Gucci Dive
Proszę czekać..
Zamknij