Znaleziono 0 artykułów
23.08.2023

Zendaya ma nową fryzurę. Zainspirowała się kultowym cięciem Rachel z „Przyjaciół”

23.08.2023
(Fot. Getty Images)

„Potrzebowałam małego odświeżenia” – napisała Zendaya przy zdjęciu, na którym pokazuje swoją nową fryzurę. Jej cięcie przypomina to, które przed laty wylansowała Jennifer Aniston w „Przyjaciołach”.

Zendaya w nowej fryzurze

Zamiast burzy loków, którą zapisała się w pamięci widzów „Euforii”, czy cieniowanych długich blond włosów, którymi chwaliła się jeszcze rok temu, Zendaya pokazała lekko wywinięte włosy do ramion. A wygląda na to, że zmieniła również kolor włosów – fryzura na zdjęciu ma głęboki brązowy odcień.

Fot. Instagram

To mocna metamorfoza, która zwraca uwagę tym bardziej, że Zendaya, która ma słabość do modnych dodatków, jak np. buty Tabi, teraz pozuje w basicach. Krótki biały top odsłaniający pępek i jasne jeansy z paskiem to esencja casualowego looku, dzięki któremu na pierwszy plan wysuwa się fryzura, która przypomina włosy Rachel Green z serialu „Przyjaciele”. 

Zendaya zdecydowała się na klasyczną fryzurę z lat 90. Czy przywróci dawny trend?

Postać, w którą wcieliła się Jennifer Aniston, była modową ekspertką, która pracowała u samego Ralpha Laurena (końcowe sezony serialu), a jej styl na ekranie odcisnął piętno na światowej modzie. Rachel wylansowała sukienki na cieniutkich ramiączkach noszonych na przylegające bluzki, mini w szkocką kratę czy kamizelki. Ale największym hitem była jej fryzura – krótkie wycieniowane włosy o znacznej objętości. Były charakterystyczne i oddawały żywiołowy temperament, pewnie dlatego wpisały się w styl samej aktorki Jennifer Aniston, naśladowanej przez rzesze fanek na całym świecie.

To jedna z najlepszych metamorfoz włosów, jakie pokazała Zendaya

Ale nie zapominajmy, że gwiazda ma słabość do eksperymentów z wizerunkiem i to nie pierwszy raz, kiedy wybrała krótsze włosy – w grudniu na imprezie "Euforii" w Los Angeles aktorka zwróciła na siebie uwagę karmelowym bobem . Żartowała nawaet ze swojej fryzury, dzieląc się memem przedstawiającym agentkę Wendy Pleakley z disnejowskiej produkcji „Lilo i Stich” (2002). A w lutym 2023 krótkie włosy z naturalnymi lokami zafarbwałana blond.

Redakcja Vogue.pl
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Zendaya ma nową fryzurę. Zainspirowała się kultowym cięciem Rachel z „Przyjaciół”
Proszę czekać..
Zamknij