Znaleziono 0 artykułów
02.04.2023

Zendaya w kreacji inspirowanej tradycyjnym sari

02.04.2023
Fot. East News

Choć kilka tygodni temu stylista Law Roach ogłosił, że odchodzi z branży, nie ma zamiaru rozstawać się ze swoją najbliższą współpracowniczką, Zendayą. Wpływowy duet świata mody i show-biznesu wspólnie pojawiła się na uroczystym otwarciu Nita Mukesh Ambani Cultural Centre w Bombaju w kreacjach projektu Rahula Mishry. Aktorka zachwyciła w nowoczesnej wariacji na temat tradycyjnego sari.

To nie pierwszy raz, gdy Zendaya założyła kreację Mishry. W kreacji utytułowanego projektanta z Indii zaprezentowała się już w 2020 r. podczas uroczystego ogłoszenia jej nowej roli jako ambasadorki marki Bulgari. Stała się wtedy pierwszą międzynarodową gwiazdą, którą na czerwonym dywanie sfotografowano w looku urodzonego w Kanpur kreatora.

Fot. East News

Od tego czasu kariera Mishry nabrała rozmachu. Świat zachwycił się jego wizją, w której hołd dla tradycyjnych technik towarzyszy nowoczesnym formom i zrównoważonemu podejściu do mody. Został pierwszym projektantem z Indii, którego zaproszono do pokazania kolekcji podczas tygodnia mody haute couture w Paryżu.

Podczas otwarcia multidyscyplinarnej przestrzeni kultury i sztuki noszącej imię założycielki Nity Mukesh Zendaya zachwyciła w eleganckiej kreacji inspirowanej tradycyjnym sari. Stylista i przyjaciel aktorki Law Roach także wybrał projektu Mishry – zapinany na guziki i wyszywany kwiatami płaszcz inspirowany achkanem. Na imprezie pojawił się też partner Zendayi Tom Holland, para jednak nie pozowała do wspólnych zdjęć.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij