Znaleziono 0 artykułów
18.04.2023

Zendaya na wiosnę wybiera zamsz

18.04.2023
Zendaya w zamszowej spódnicy i kozakach Christiana Louboutina w Londynie (Fot. Getty Images)

Gdy wiele gwiazd bawi się na festiwalu Coachella, Zendaya spędza czas w Londynie. Paparazzi sfotografowali aktorkę wychodzącą z popularnej piekarnię Gails w stylizacji idealnie dopasowanej do angielskiej wiosennej pogody. Miała na sobie zamszową spódnicę, kozaki na obcasach i krótką ramoneskę.

Zendaya chętnie odwiedza Wielką Brytanię, gdzie mieszka rodzina jej ukochanego Toma Hollanda. Gwiazda „Euforii” robi to, co wielu mieszkańców wysp: chodzi na zakupy do Waitrose, na niedzielne spacery wybiera Richmond Park, odwiedza historyczne miejsca, takie jak Pałac Hampton Court. Niedawno swoją listę codziennych londyńskich przyjemności wzbogaciła o wizytę w popularnej piekarni Gails. Została sfotografowana po wyjściu z tego miejsca, ubrana w czarną skórzaną kurtkę Loewe i camelową zamszową spódnicę midi. Do tego zestawu założyła czarne kozaki na obcasach Christiana Louboutina.

Zendaya w zamszowej spódnicy i kozakach Christiana Louboutina w Londynie (Fot. SplashNews.com/East News)

Tom Holland i Zendaya poznali się podczas pracy nad filmem „Spider-Man: Homecoming”, siedem lat temu. Aktorka, zafascynowana angielską kulturą, przyznaje, że do dziś nie nauczyła się rozszyfrowywać bezbłędnie tamtejszego slangu. – Uwielbiam brytyjski akcent, jednak nigdy nie zrozumiem rymowanego slangu. Tom stara mi się wytłumaczyć wszystkie potoczne zwroty, ale to naprawdę trudne – powiedziała w rozmowie z „The Sun”. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij