Znaleziono 0 artykułów
11.06.2022

Zendaya i Tom Holland: Radość bycia razem

11.06.2022
Fot. Inastagram 

Odkąd tych dwoje pojawiło się na planie filmu „Spider-Man: Powrót do domu” w 2016 roku, fani dociekali, czy Tom Holland, który grał tytułowego superbohatera, i Zendaya, jego filmowa skryta miłość, są razem. Mieli intuicję, bo romans z ekranu w końcu przeniósł się do prawdziwego życia. Przypominamy najpiękniejsze wspólne chwile aktorskiej pary. 

Romanse gwiazd na planie filmów z serii „Spider-Man” to już niemal tradycja. Pierwsi byli Kirsten Dunst i Tobey Maguire na początku lat 2000. (pamiętną scenę, gdy Spiderman wisi do góry nogami i próbuje pocałować Mary Jane, odtworzyły inne ikony początku XXI wieku – Adam Brody i Rachel Bilson w serialu „Życie na fali”). Potem w ich ślady poszli Emma Stone i Andrew Garfield, którzy spotykali się przez kilka lat, akurat gdy odgrywali role superbohatera z komiksu Marvela i Gwen Stacy, stażystki w Oscorp. Dziś mamy Zendayę i Toma Hollanda, ochrzczonych przez media jako Tomdaya. Przypominamy ich urocze wspólne chwile na przestrzeni lat. 

Na czerwonym dywanie

Przez lata Zendaya i Tom zjeździli razem cały świat, a mimo to humor ich nie opuszczał, nawet podczas najbardziej wyczerpujących spotkań prasowych. – Każdy zasługuje na takiego faceta jak Tom Holland – żartowała gwiazda obok zdjęcia z premiery filmu „Spider-Man: Homecoming” w 2017 roku, na którym Tom odtworzył słynną pozę Willa Smitha z żoną Jadą Pinkett Smith z rozdania nagród SAG w 2007 roku.

Urodzinowa tradycja

Na 26. urodziny Toma, które odbyły się 1 czerwca, Zendaya udostępniła na swoim koncie na Instagramie ich czarno-biały portret z podpisem: „Wszystkiego najlepszego dla tego, który sprawia, że jestem najszczęśliwsza <3”. Z okazji 25. urodzin Zendayi, które obchodziła 1 września 2021 roku, Tom zamieścił na Instagramie równie słodki hołd dla swojej partnerki. „Moja MJ” – zaczął absolwent BRIT School – „życzę ci najszczęśliwszych urodzin. Zadzwoń do mnie, jak już wstaniesz”. Odpowiedź Zendayi w komentarzach? „Dzwonię <3”.

Najwyraźniej Tom jest wielkim fanem urodzinowych postów. Wyrazy uznania dla Zendayi opublikował kolejno w 2019 i 2018 roku, a ten ostatni podpisał: „Bądź zawsze taka wspaniała i toruj drogę dla reszty z nas”.

Królowa Met Gali

Zendaya zdradziła brytyjskiemu „Vogue’owi”, że jej ulubioną Met Galą była ta z 2018 roku, której temat przewodni brzmiał: „Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination” i nawiązywał do związków mody z religią i obrzędami katolickimi. Na tę okazje gwiazda założyła przypominającą zbroję, inspirowaną postacią Joanny d’Arc suknię Versace, która szybko stała się viralem. „Niech żyje królowa” – pod jej zdjęciem na Instagramie napisał zachwycony Tom. „Po prostu rządzisz” – dodał.

Śmiertelnie niebezpieczne akrobacje

Przeglądając swoje archiwum Instagrama wraz z redaktorami brytyjskiego „Vogue’a”, Zendaya wskazała na zdjęcie jej i Toma zrobione podczas kręcenia filmu na Manhattanie. – To fotografia z planu „Spider-Mana: Daleko od domu”. Musieliśmy skończyć zdjęcia w Nowym Jorku, ale tam nie można zamknąć ulic. Ludzie kręcą się obok i patrzą, jak odgrywamy scenę, w której udajemy, że huśtamy się na huśtawce, a z ich gardeł wydobywa się: „Ooooo!”. Za każdym razem, gdy powtarzaliśmy ujęcie, staraliśmy się robić śmieszne miny albo do nich machać. To było niezwykłe i surrealistyczne doświadczenie – ja i jeden z moich najlepszych przyjaciół w kostiumie Spider-Mana – wspomina gwiazda.

Razem między ujęciami

W 2019 roku Zendaya opublikowała żartobliwy post z okazji urodzin Toma: „Wszystkiego najlepszego, dziwaku. Dziękuję, że jesteś taką fantastyczną osobą. Wszyscy jesteśmy szczęściarzami, że mamy ciebie i twoją dziwaczność”. – To też ze „Spider-Mana: Daleko od domu”powiedziała aktorka brytyjskiemu „Vogue’owi” o zamieszczonym wtedy zdjęciu. – Wydaje mi się, że byliśmy w... Pradze? Dosłownie tylko odpoczywaliśmy. Było gorąco jak diabli, a my po prostu leżeliśmy i relaksowaliśmy się, podczas gdy ekipa przygotowywała kolejne ujęcie. Pomyślałam, że to urocze zdjęcie, ponieważ byliśmy razem – wspomina Zendaya. W 2018 roku podzieliła się z kolei filmikiem, w którym Tom dla zabawy walczy na miecze świetlne. „Wszystkiego najlepszego, przegrywie” – napisała wtedy. 

Być dla innych

„Myślę, że mamy najlepszego na świecie Spider-Mana” – napisała Zendaya pod postem, w którym udostępniła filmik z wzruszającej wizyty w Presbyterian Children’s Hospital w Nowym Jorku. Na nagraniu widać, jak Tom w stroju Spider-Mana rozmawia z małymi pacjentami – także z tym, który wolał Batmana.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

 
Redakcja „Vogue”
Proszę czekać..
Zamknij