Znaleziono 0 artykułów
24.04.2023

Zendaya na Coachelli w sukience jak z „Euforii”

24.04.2023
Zendaya (Fot. Getty Images)

W sobotę, 22 kwietnia, brytyjski muzyk Labrinth wystąpił na festiwalu Coachella. Na scenie niespodziewanie pojawiła się Zendaya, która zaśpiewała z nim dwa utwory. „Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tę noc”, pisała później gwiazda na Instagramie. 

Brytyjski muzyk Timothy Lee McKenzie, znany pod pseudonimem Labrinth, w 2019 roku skomponował muzykę do pierwszego sezonu „Euforii”. Ścieżka dźwiękowa otrzymała dwie nominacje do Emmy, ostatecznie zdobywając statuetkę za singiel „All For Us”. Trzy lata później ukazał się album do drugiej części hitu HBO Max z piosenkami napisanymi z Zendayą, „Im Tired” i „Elliots Song”.

W sobotę, 22 kwietnia, Labrinth wystąpił na festiwalu muzycznym Coachella. Po chwili na scenę wyszła Zendaya, która zaśpiewała z nim „Im Tired” i „All For Us”. Gwiazda założyła kreację, której nie powstydziłyby się bohaterki „Euforii”. Zestawiła biały top z różową minisukienką z falbankami z kolekcji Roberta Cavallego z 2004 r. i pochodzącą ze sklepu Aralda Vintage w Los Angeles. Look uzupełniła kozakami za kolano od Christiana Louboutina i dużymi kolczykami w kształcie koła. W kreacji pobrzmiewają też echa Barbiecore i Y2K.

Zendaya wystąpiła u boku Labrintha na festiwalu muzycznym Coachella (Fot. Getty Images)

„Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tę noc. Dziękuję Labrinthowi za zaproszenie. Wspaniale było znów wystąpić na scenie. Moje serce jest przepełnione miłością”, napisała później Zendaya na Instagramie.

Gwiazda od dziecka związana jest z muzyką. Śpiewała w serialu Disneya „Taniec rządzi”, a w 2013 roku gwiazda nagrała album „Zendaya”. Później skupiła się na aktorstwie. Od tej pory nagrała kilka duetów – „Something New” z Chrisem Brownem i „Wonderful Questions” z Channingem Tatumem.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij