Znaleziono 0 artykułów
20.11.2023

Zjawiskowa Kasia Smutniak w nowej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się na ekstremalne cięcie

20.11.2023
Kasia Smutniak (Fot. Getty Images)

Kasia Smutniak to fanka naturalności i prostych rozwiązań. Aktorkę i reżyserkę wyróżnia elegancka nonszalancja, którą można od lat obserwować w jej surowych stylizacjach. Ostatnio przeszła jednak metamorfozę i poddała się odważnemu cięciu. Mimo zmiany długości włosów zadbała o to, aby fryzura utrzymana była w kontrolowanym nieładzie.

Jeszcze niedawno Kasię Smutniak mogliśmy podziwiać w charakterystycznych długich, sięgających za ramiona włosach. Teraz aktorka postanowiła jednak przejść dość odważną metamorfozę, którą zaprezentowała podczas Festiwalu Filmowego w Terni. Kasia Smutniak zdecydowała się na krótkie cięcie z delikatnie opadającą na czoło grzywką, które przypomina nieco zadziorną stylizację w stylu wolf cut.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kasia Smutniak (@lasmutniak)

Kasia Smutniak prezentuje nową fryzurę. Metamorfozie polskiej aktorki towarzyszyły niezwykłe okoliczności

Chociaż na czerwonym dywanie pojawia się regularnie, nie ukrywa swojego dystansu do publicznych wystąpień. Swoje podejście często przejawia w stylizacjach – na ważne wydarzenia przeważnie zakłada klasyczną czerń, stawiając na proste kroje. Nie inaczej było we włoskiej Terni, gdzie odebrała nagrodę dla najlepszej reżyserki. Kasia Smutniak debiutując w nowej fryzurze, zaprezentowała się na scenie w klasycznych jeansach z prostą nogawką i czarnej, jednorzędowej marynarce. Zachwyciła nie tylko polskich fanów. We Włoszech Kasia Smutniak od lat jest uwielbianą gwiazdą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kasia Smutniak (@lasmutniak)

Krótkie włosy i cięcie typu wolf cut to idealna fryzura dla aktorki

Chociaż nowa fryzura Smutniak może być uważana za dość odważną zmianę, wciąż wpisuje się w spójny od lat wizerunek reżyserki i aktorki. Utrzymana jest bowiem w charakterystycznym dla niej stylu „dopiero wstałam z łóżka”. Co więcej, metamorfoza, na którą zdecydowała się aktorka nawiązuje do popularnego jeszcze niedawno zadziornego trendu wolf cut, który w poprzednim roku rozsławiła wcielająca się w netflixową Wednesday Addams, Jenna Ortega

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij