Znaleziono 0 artykułów
03.04.2023

Zoë Kravitz i Eddie Redmayne świętują kolekcję Omegi

03.04.2023
Fot. Materiały prasowe

Gwiazdy kampanii najnowszej kolekcji Aqua Terra Shades marki Omega uświetniły przyjęcie w londyńskim Somerset House.

Dla mnie zegarki to idealny dodatek, by podkreślić twój styl. Każdy z modeli Aqua Terra Shades ma własny, silny charakter i wydaje mi się, że można się z nimi świetnie bawić się, podkreślając swój charakter – powiedziała Zoë Kravitz, która u boku Zhou Dongyu i Eddiego Redmayne’a została gwiazdą najnowszej kolekcji Aqua Terra Shades marki Omega. Wszystkie trzy gwiazdy uświetniły przyjęcie w londyńskim Somerset House. Impreza została zaaranżowana w nowatorski sposób, zmieniając się multisensoryczne doświadczenie. Tematem przewodnim stała się tonacja dziewięciu unikalnych kolorów kolekcji – od atlantyckiego błękitu, przez zatokową zieleń, po spokojny odcień terakoty. Każdej z barw odpowiadała wyjątkowa instalacja, łącząca sztukę, performance, smak i dźwięk.

Fot. Materiały prasowe

Ewolucja linii Aqua Terra jest doprawdy imponująca. Omega zawsze myśli w sposób wizjonerski, a wzornictwo modeli Aqua Terra Shades prowadzi tę linię w nowym, ekscytującym kierunku – dodał na scenie Redmayne.
Zaprezentowana kolekcja Aqua Terra Shades oferuje szeroki wybór kolorów tarcz. Zegarki są dostępne w rozmiarach tarcz (34 mm i 38 mm) dają klientom możliwość wyboru własnej konfiguracji, spójnej z osobowością i stylem życia.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij