Znaleziono 0 artykułów
23.02.2022

Zoë Kravitz w płaszczu Saint Laurent

23.02.2022
Zoë Kravitz
 (Fot. Getty Images)

Długo wyczekiwany „Batman” z Robertem Pattinsonem i Zoë Kravitz już w marcu 2022 r. trafi do kin. W stylizacji nawiązującej do swojej roli – długim skórzanym płaszczu Saint Laurent – aktorka pozowała w Paryżu.

Zoë Kravitz od kilku lat jest związana z YSL Beauty, a byłaby również świetną ambasadorką domu mody Saint Laurent. Stylizacja, jaką wybrała, by 22 lutego w Paryżu promować swój najnowszy film, tylko to potwierdza. Jej kluczowym elementem był długi, połyskujący, skórzany płaszcz właśnie od Saint Laurent. Siateczkowy top, który do niego założyła, idealnie komponował się z kabaretkami, które w połączeniu z lakierowanymi czółenkami dopełniały cały look. O makijaż Kravitz zadbała Nina Park, makijażystka Chanel, a ciasno spięte włosy w kok z dwoma warkoczykami opadającymi na twarz wystylizowała Nikki Nelms.

Płaszcz jak z „Matriksa” to gorący trend, ale stylizacja Kravitz nawiązywała przede wszystkim do roli Kobiety-Kota w najnowszym „Batmianie”. W podobnym stroju – skórzanym płaszczu i kabaretkach – Zoë Kravitz była widziana na planie filmu.

W Paryżu nie mogło zabraknąć Roberta Pattinsona, który wcieli się w postać Batmana. Tak jak Zoë, wybrał czarną stylizację: koszulę zapiętą pod szyję, marynarkę i płaszcz. Premiera filmu zapowiedziana jest na 4 marca.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij