Znaleziono 0 artykułów
12.05.2021

Zwiastun drugiego sezonu „Lupina”

12.05.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu „Lupina”, w którym Assane Diop będzie „najbardziej poszukiwanym człowiekiem we Francji”. Premiera nowych odcinków 11 czerwca. 

Akcja drugiego sezonu serialu „Lupin” rozpocznie się dokładnie w tym momencie, w którym zakończyła się w ostatnim odcinku pierwszego. Assane Diop (Omar Sy) ruszy na ratunek synowi, Raoulowi (Etan Simon), który został porwany przez współpracowników jego wroga, Huberta Pellegriniego (Hervé Pierre). Zadaniem Diopa będzie nie tylko uratowanie własnej rodziny, ale także zmierzenie się z władzami, które uznają go za „najbardziej poszukiwanego człowieka we Francji”. 

W kolejnych odcinkach serialu zobaczymy Omara Sy (Assane Diop), któremu na ekranie towarzyszyć będą Hervé Pierre (Hubert Pellegrini), Nicole Garcia (Anne Pellegrini), Clotilde Hesme (Juliette Pellegrini), Ludivine Sagnier (Claire), Antoine Gouy (Benjamin), Shirine Boutella (Porucznik Sofia Belkacem) i Soufiane Guerrab (Youssef Guedira). Reżyserią dwóch pierwszych odcinków zajął się Ludovic Bernard, a następnych Hugo Gélin. 

Pierwszy sezon „Lupina” w ciągu zaledwie 28 dni obejrzało ponad 70 milionów użytkowników platformy. Czy drugi powtórzy ten sukces? Tego dowiemy się już niedługo, bo premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 11 czerwca. 

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij