Znaleziono 0 artykułów
08.07.2020

Zwiastun nowego serialu z Hilary Swank

08.07.2020
(Fot. Diyah Pera/Netflix)

Dwukrotna laureatka Oscara wcieli się w rolę astronautki, która dowodzi wyprawą na Marsa. Premiera „Rozłąki” już 4 września na Netfliksie.

W najnowszym serialu Netfliksa Hilary Swank zagra astronautkę, która także musi pokonać własne bariery. „Rozłąka” to wzruszającą opowieść o miłości i poświęceniu. Serialowa Emma Green, razem z najlepszymi astronautami z całego świata, weźmie udział w przełomowej wyprawie na Marsa. Opuszczając Ziemię i bliskich na trzy lata, podda próbie relację z mężem (Josh Charles z „Żony idealnej”) i nastoletnią córką (Talitha Bateman).

(Fot. Diyah Pera/Netflix)

Zwiastun

W dwuipółminutowym zwiastunie Swank mierzy się z trzyletnią rozłąką z rodziną. Kiedy mąż trafia do szpitala, astronautka przeżywa kryzys. - Moja rodzina potrzebuje mnie teraz bardziej niż kiedykolwiek, a mnie tam nie ma - mówi. W zwiastunie widać, jak reszta załogi przechodzi przez podobne problemy, przepraszając bliskich za nieobecność. W rozmowie z magazynem „Deadline”, Swank opowiedziała o pracy nad serialem. - Kocham to, że kobieta dowodzi misją na Marsa i że to nie jest głównym tematem historii. To pokazuje, jakie zrobiliśmy postępy w temacie równości. Ten serial opowiada historię o ambicji i ludzkich relacjach - opowiada. W pozostałych rolach wystąpili Ray Panthaki („Marcella”), Mark Ivanir („Nowy papież”) i Vivian Wu („Pillow Book”).

(Fot. Diyah Pera/Netflix)

Twórcy serialu

Za serial odpowiada Andrew Hinderaker (znany z „Penny Dreadful”). Producentem został Jason Katims, znany z seriali „Friday Night Lights” i „Parenthood”. Producentami wykonawczymi są: showrunnerka Jessica Goldberg, Matt Reeves, Jason Katims, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan, Andrew Hinderaker, Jeni Mulein i Michelle Lee. Premiera filmu już 4 września tego roku na Netfliksie.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij