Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Inna strona świata”, s. 4, odc. 2: O relacjach polsko-litewskich z Witoldem Liszkowskim Podcast „Inna strona świata”, s. 4, odc. 2: O relacjach polsko-litewskich z Witoldem Liszkowskim Anda Rottenberg z burmistrzem Puńska, przedstawicielem mniejszości litewskiej w Polsce, Witoldem Liszkowskim rozmawia o historii i o języku Litwy, obyczajach i relacjach polsko-litewskich.
Podcast „Piosenki, które znamy”, s. 3, odc. 1: Krzysztof Zalewski o dorosłości i o delikatności Podcast „Piosenki, które znamy”, s. 3, odc. 1: Krzysztof Zalewski o dorosłości i o delikatności Krzysztof Zalewski na przebojowej płycie „Zgłowy” podsumowuje swoje doświadczenia. Artysta, świętując 40. urodziny, dojrzewa jako muzyk, jako mężczyzna i jako ojciec. O czym śpiewa na nowym albumie?
Podcast „Love is on the air”, s. 2, odc. 1: Para, której szalona miłość przypomina film Podcast „Love is on the air”, s. 2, odc. 1: Para, której szalona miłość przypomina film Miłość od pierwszego wejrzenia, wielkie ormiańskie zaręczyny i ślub w japonkach – drugi sezon podcastu „Love is on the air” zaczynamy od historii Ali i Piotrka.
Podcast „Jak ona to robi”, odcinek specjalny: Z Aleksandrą Beltą-Iwacz o budowaniu dziewczyńskiej mocy Podcast „Jak ona to robi”, odcinek specjalny: Z Aleksandrą Beltą-Iwacz o budowaniu dziewczyńskiej mocy Dlaczego presja wywierana na dziewczynki jest większa, niż ta wywierana na chłopców i jak można to zmieniać będąc rodzicem? W ramach kampanii LEGO „Dziewczynki Mogą Wszystko” rozmawiamy z psycholożką Aleksandrą Beltą-Iwacz.
Podcast „Wspólna kuchnia”, s. 1, odc. 1: Burani badnjan z Amsal Faizi Podcast „Wspólna kuchnia”, s. 1, odc. 1: Burani badnjan z Amsal Faizi W ramach podcastu „Wspólna kuchnia” odkrywamy korzenie kulturowe i zwyczaje osób z doświadczeniem uchodźstwa. W pierwszym odcinku Amsal Faizi opowiada o afgańskiej kulturze i obyczajach.
Podcast „Po polsku, po niemiecku. Queery na Dolnym Śląsku”, odc. 1: Queerowy Wrocław 1869-1949 Podcast „Po polsku, po niemiecku. Queery na Dolnym Śląsku”, odc. 1: Queerowy Wrocław 1869-1949 Joanna Ostrowska i Mathias Foit wprowadzają w tematykę queerstorii, czyli historii mniejszości seksualnych i płciowych, byłych wschodnich terenów niemieckich, a konkretnie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Podcast „Beauty Roast & Toast”, s. 5, odc. 1: Rozmowa nieautoryzowana Podcast „Beauty Roast & Toast”, s. 5, odc. 1: Rozmowa nieautoryzowana Agnieszka Zygmunt debiutuje w wideorozmowie z autorami podcastu „Nieautoryzowani”. Słucha tego, co, z przymrużeniem oka, mają do powiedzenia mężczyźni w temacie zdrowia, urody, nagości i wstydu.
Podcast „Deal with Queer”, s. 1. odc. 1: Zinternalizowana homofobia Podcast „Deal with Queer”, s. 1. odc. 1: Zinternalizowana homofobia W nowym podcaście szukamy odpowiedzi na pytanie: jak żyć w Polsce, nie będąc osobą heteronormatywną? W pierwszym odcinku przyjrzymy się kolektywnej traumie, której doświadczają osoby nieheteronormatywne.
Podcast „Galaktyki”, s. 3, odc. 1: Kasia Warnke o filmie „Rzeczy niezbędne” Podcast „Galaktyki”, s. 3, odc. 1: Kasia Warnke o filmie „Rzeczy niezbędne” Wielokrotnie pisała dla teatru, teraz debiutuje jako współautorka scenariusza filmu „Rzeczy niezbędne”. Kasia Warnke opowiada o swoich literackich inspiracjach, o sensualności, a także o stracie i doświadczeniach granicznych.
Podcast „Sektor M”, s. 4, odc. 1: Unisex i płynność płci. Goście: duet MMC Studio Podcast „Sektor M”, s. 4, odc. 1: Unisex i płynność płci. Goście: duet MMC Studio Z Iloną Majer i Rafałem Michalakiem, duetem projektantów MMC Studio, rozmawiamy o charakterystyce uniseksu w modzie, pogłębiającej się płynności płci i braku wyraźnych podziałów na damskie oraz męskie.
  1. Podcasty
Proszę czekać..