Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Inna strona świata”, s. 4, odc. 7: Diana Hovakimyan o Ormianach Podcast „Inna strona świata”, s. 4, odc. 7: Diana Hovakimyan o Ormianach O dziejach Ormian w Polsce, ich historycznych przywilejach, obyczajach i religii oraz o życiu w diasporze i znanych Polakach ormiańskiego pochodzenia opowiada komisarz do spraw diaspory Armenii w Polsce, Diana Hovakimyan.
Podcast „Piosenki, które znamy”, s. 3, odc. 6: Bovska o nostalgii i nowościach Podcast „Piosenki, które znamy”, s. 3, odc. 6: Bovska o nostalgii i nowościach Bovska singlami „Nikt nie płacze wiecznie” i „Płonie las” zapowiada nowy, zupełnie inny, album. Z wokalistką przed jego premierą rozmawiamy o terapii, inspiracjach i ukochanym morzu.
Podcast „Deal with Queer”, s. 1, odc. 6: Chemseks. Gościni: dr Agata Stola Podcast „Deal with Queer”, s. 1, odc. 6: Chemseks. Gościni: dr Agata Stola Czym jest chemseks? Rozmawiamy z Agatą Stolą, specjalistką terapii seksuologicznej oraz uzależnień, która od lat w praktyce i naukowo zajmuje się tym tematem.
Podcast „Filozofia jest dla dziewczyn”, s. 2, odc. 6: O melancholii i smutku Podcast „Filozofia jest dla dziewczyn”, s. 2, odc. 6: O melancholii i smutku W nowym odcinku podcastu „Filozofia jest dla dziewczyn” Anna Sańczuk i Katarzyna Kasia rozmawiają o melancholii. Jakie płyną z niej korzyści? Jak zarządzać smutkiem? Jak mu się całkowicie nie poddać? Prowadzące przywołują filozofów zajmujących się tym zjawiskiem.
Podcast „Call to action!”, s. 6, odc. 6: Między wolnością a bliskością: Anna Gromada Podcast „Call to action!”, s. 6, odc. 6: Między wolnością a bliskością: Anna Gromada Z Anną Gromadą, ekspertką ONZ ds. polityki społeczno-ekonomicznej, bierzemy na warsztat relacje międzyludzkie, nierówności społeczne i demografię. Dlaczego tak trudno stworzyć trwały związek? Co nas blokuje przed decyzją o rodzicielstwie?
Podcast „Po polsku, po niemiecku. Queery na Dolnym Śląsku”, odc. 6: Queerowe, niewidoczne Podcast „Po polsku, po niemiecku. Queery na Dolnym Śląsku”, odc. 6: Queerowe, niewidoczne Dlaczego historie queerowych kobiet jest tak trudno badać? Czy rzeczywiście chodzi o brak źródeł, czy może raczej o niechęć do zobaczenia queerowych/lesbijskich życiorysów.
Podcast „Love is on the air”, s. 2, odc. 6: Zakochani bez pamięci Podcast „Love is on the air”, s. 2, odc. 6: Zakochani bez pamięci Młodzi, zakochani bez pamięci, gadający ze sobą od świtu do nocy. Miłość Oli i Janka zaczynała się beztrosko. Po kilku miesiącach od pierwszego spotkania okazało się jednak, że Ola jest w ciąży. Czy wystawiona na próbę miłość przetrwała?
Podcast „Wehikuł Harel”, s. 6, odc. 6: 2024, cz.2 Podcast „Wehikuł Harel”, s. 6, odc. 6: 2024, cz.2 W drugiej części podsumowania roku 2024 w podcaście „Wehikuł Harel” omawiamy wzrost zainteresowania lokalnością i dziedzictwem, powracamy do archiwów polskich projektantów i obserwujemy nową falę rodzimych marek.
Podcast „Czułe miejsca”, s. 2, odc. 5: Sexpectations, czyli nasze oczekiwania wobec seksu Podcast „Czułe miejsca”, s. 2, odc. 5: Sexpectations, czyli nasze oczekiwania wobec seksu O tym, jakie są i skąd się biorą nasze oczekiwania wobec seksu, opowiada Magdalena Fritz – psycholożka, seksuolożka i psychoterapeutka.
Podcast „Emigranci”, s. 1, odc. 6: USA. Gościni: Profesor Aleksandra Przegalińska Podcast „Emigranci”, s. 1, odc. 6: USA. Gościni: Profesor Aleksandra Przegalińska Profesor Aleksandra Przegalińska, ekspertka w dziedzinie sztucznej inteligencji, od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. W nowym odcinku podcastu „Emigranci” opowiada, jak wygląda tam codzienne życie.
  1. Podcasty
Proszę czekać..